Best Games - Web - Maramures - 2006 Nationala

omule, e clar ca refuzi sa-mi raspunzi la intrebare, din motive evidente… ideea pe scurt era ca tu intr-adevar te pricepi (daca tin minte bine, ai luat premiu I anul trecut; felicitari)… si promovezi pe cineva care habar n-are. si nu-mi place ideea ca unul sa munceasca si altul sa se laude. dupa cum am zis, daca gresesc, scuzele mele si tie si domnisoarei… dar cum cel mai probabil am dreptate… gandeste-te tu (nu-i nevoie sa-mi raspunzi)… de ce nu putea fiecare dintre voi sa vina la concurs cu ce a facut? ea cu educationalul, tu cu webul? gandeste-te cu ce a contribuit ea pentru jumatate.ro si pentru bestgames.ro… si daca intr-adevar ea n-a avut nici o contributie, gandeste-te a cui a fost ideea stralucita sa fie si ea pe proiectul tau? priveste per ansamblu… doar pentru tine…



si te rog frumos, nu te mai preface ofensat ca n-am avut rabdare sa-mi fac un cont si sa scriu de pe ala… oricum, pe mine faptul in sine nu ma mai afecteaza cu nimic… ca n-o sa mai vin anul asta… dar ma enerveaza conceptul promovarii incompetentei la nivel local/national/global.



[da, sunt un lamer… si nu, nu astept un raspuns la “acuzele” mele… doar sa te gandesti putin in perspectiva…]

nu refuz sa-ti raspund la intrebare, insa modul in care o formulezi lasa de dorit. sarind peste asta iti pot spune ca ea a contribuit la ambele proiecte la partea de design si html. nu promoveaza nimeni incompetenta, dar atata timp cat cineva contribuie la ceva, vine cu idei, este normal sa fie trecut la credite. asa mi se pare normal.

in cazul asta, aveti amandoi scuzele mele…

junkheadd

vad eu ca au sters oamenii posturile mele.... inseamna ca nu vor sa se afle adevarul....


Eu ti-am sters post-ul. Daca ai ceva de zis sau de intrebat fa-o cu un minim de respect.

Esti plin de sfaturi si de intentii bune, pledezi impotriva incompetentei ...
Atat de mult crezi in ideile tale incat n-ai curaj sa girezi cu reputatie.


Ce-ar fi sa te semnezi, Bogdan?

Am inteles. Am pus niste intrebari nu chiar relevante, intr-un mod total neadecvat. Cer scuze celor doi si administratorilor forumului.

Incantati sa te cunoastem, Bogdan! :laughing:

Da, Bogdan!

Ne vedem la Galaciuc, nu? parca asa ziceai (ca esti curios sa imi vezi proiectul) :smiley:

http://www.google.ro/search?hl=ro&q=best+games&meta=

http://www.google.com/search?q=best+gam ... rt=27&sa=N