Back to reality... or smth like it

Anyways, a trecut multa vreme de la Galaciuc. Dar stau acum in fata calculatorului, chiulind de la ore, cu o cafea in fata si imi amintesc cu placere… Si ma gandesc ca n-ar fi o idee rea sa ne vedem si la anu acolo. GOD DAMN IT. Pentru mine la vara ar fi a 5-a vizita la GLC… dar inca imi place, inca nu m-am plictisit. Inca mai vreau o tura de soft si foc de tabara si oameni de treaba si muzica si mancare a la GLC si oameni al dracu de interesanti…



Okey, tre sa recunosc ca in ultimul timp… nu am mai lucrat atat de mult la soft. M-am ocupat cu un mic proiect de-al meu… sa fac un film… pe care sper sa-l termin in vreo 2 saptamani (tot zic asta de vreo luna). Cu putin noroc, sper sa-l vedem cu totii la munte, la vara, dupa ce ne prezentam softurile/weburile, la o sticla de cola crackuita.



Cat despre soft, da, anul asta o sa-l schimb… o sa fie la fel de multa matematica, dar domeniul de aplicare o sa fie altu :sunglasses: Cat despre softul vechi, also known as Digital Dream Studio… o sa va prezint o varianta noua si imbunatatita, chiar daca doar de dragul vremurilor de mult apuse (sau in caz ca vreti sa revedeti varianta digitala la breast augmentation) :laughing:



Cam atat, oameni buni. Ar fi frumos sa mai aud si de la voi, ce mai faceti, care mai veniti, ce mai aveti de gand… asta in caz ca se mai rataceste vreunul pe forum.



Alles gute,

Krueger AKA Rammstein din Mehedinti AKA Bogdan.

Mah… bine ca s-a mai gandit cineva sa anime forumu` asta ca de ratacit ne-am ratacit mai multi pe-aici… da n-a avut nimeni initiativa… Poate numa botii aia care posteaza numa prostii (apropo… nu se gandeste nimeni sa strearga threadurile alea?).



Eu am fost numai o data la Galaciuc… clar imi doresc sa vin si anu asta, Krueger nu stiu daca tu ma cunosti (eu am fost la edu - locu 2)… da noah… eu ti-am raspuns :smile:.



See ya…

Uite ca m-am “ratacit” si eu pe forum !



Ma bucur si eu sa vad ca “mai traieste lumea” si sa aud numai cuvinte de bine. Pfff, sper sa vin shi anul anul acesta pe la Galaciuc daca nu in calitate de concurent atunci macar observator :smile:. Pacat ca sunt a 12-a si m-ashteapta BACu’ si toate nebuniile care urmeaza cu mutarea in orashul in care se afla faculta, shanse mari sa nu pot veni :disappointed:.



La soft … nimic special … mai fac cate un atestat din cand in cand sa am de-o bere-n pub.



In rest, in timpul liber, ma plimb intre orashul de bashtina shi Cluj sa-mi intalnesc prietena shi desigur, sa nu uit, mai “solfegiez” la chitara nishte “metale”.



Va salut,

Andrei M.

(locu’ 3 - soft - 2005)

Anu trecut a fost primu meu an la Galaciuc, cand eram in clasa a 9a.



Felicitari pentru pozitiile frumoase obtinute anu trecut, din pacate eu nu ma pot da mare cu asa ceva :cry:



Ne vedem anu asta la Galaciuc! :sunglasses:

Mda… urata faza cu BACu.... si eu trec prin asta anu asta.. da nu-mi fac griji…



Daca ma calific anu` asta… imi fac eu timp sa vin. Chiar mi-as dori!!



In rest… acum in marite fac 18 ani… :smiley: si sunt really really happy… nu c-ar fi big deal asta… da m-am apucat de scoala de soferi si cam de un an tin AMR… nu c-ar interesa pe cineva… da ma rog… sa mai fie ceva…



Bafta voua… si sper sa ne vedem anu asta…



Anca :smile:

Bine aţi revenit pe forum! :wink:

Hehe … cand iti iei permisul sa-mi spui pe unde circuli cu mashina … sa shtiu sa nu ma aventurez prin zona aia :smile:.

hmm… cam misogin… :smile:

glumeam desigur … succes la examen !

:stuck_out_tongue: Doar nu era sa ma supar :smile: Merci mult…

Anu asta cam moale cu programarea sau inca va mai reveniti dupa revelion si scoala?:slight_smile:

bacu e este, in general, o mare… laba sa zic asa. in principiu pt cei care ajung la galaciuc si mai si fac surprize placute pe-acolo, nu ar trebui sa fie nici o problema; deci… relax

io-s cat se poate de relax da’ sa vedem amu ce si cum pe la bac … si io banuiesc ca e un fassss avand in vedere sistemul de admitere la facultati … anyway … sper sa vin si eu la galaciuc anu’ asta … am decis sa dezvolt un pic mai mult lucrarea de atestat si sa particip cu ea … incercarea moarte n-are :smile:

apropo … wickedman … nu rezolvi debug mode-ul ala cand postezi ca e stresant :smiley:

mersi !

Nu e cine stie ce… da nah… sa n-avem surprize neplacute… Bafta la toti care dati bacu anu asta :wink: