Clasament

Mega_bytu…nu ai deloc dreptate :flushed:

Unii participa cu site-uri care nu se afla momentan pe un server , deci nu sunt on-line. Dar asta nu inseamna ca ele nu vor avea parte de succes. Juriul cere un site care poate sa se afirme pe timp indelungat, unii probabil isi termina “proiectul” cu cateva zile inainte de concurs…cum ar putea acei oameni sa-ti arate o monstra on-line daca acea monstra nici nu este finisata? De aceea exista screenshot-uri…

Pe de alta parte, ce importanta daca unele site-uri ar fi on-line? Juriul nu ar putea sa vada acest lucru deoarece in regulament din cate stiu scrie clar ca proiectele vor fi prezentate ori de pe discheta , ori de pe cd…deci…

P.s *ce importanta ar avea

Cred ca Mega_bytu se referea pentru concurenti, nu pentru juriu ce importanta ar avea. Eu cred ca a vrut sa spuna ca noi ( concurentii ) sa putem privi cum evolueaza lucrarile fiecarora pe durata timpului de pregatire pana la concurs si daca lumii ii place.



Sau pur si simplu ai putea sa te dai mare si tare. ( m-am gandit la o reclama SPRITE :laughing: ).



P.S.: Correct me if I’m wrong :wink:

You are wrong :flushed:

bloodpath, esti avocatul lui si eu nu stiam?

De unde stii tu ce a vrut el sa zica?

Eu l-am rugat pe el sa ma corecteze, nu pe tine. Sau cumva sunteti aceeasi persoana?

Mah jay-z , suferi cumva de vreo boala incurabila de care noi nu stim? De cand pana cand esti tu cel care intreaba care-i avocatu` carei persoane?

Eu mi-am exprimat parerea , daca parerea mea nu a coincis cu a ta nu inseamna nimic. Poate doar faptul ca tu nu ai avut dreptate :flushed:

Si lasa chestiile de genu " esti avocatul lui mega_bytu" , deoarece din cate stiu fiecare poate sa posteze dupa bunul plac…asa cum tu te bagi peste toti cu reclamele marca “Sprite” asa mai adaug eu cate un semn de carte :smiley:

P.S ai uitat ca ne aflam pe un forum? in loc sa porti si tu o discutie serioasa te iei la cearta si faci reclama la sucuri…sa fim seriosi… :flushed:

Imi cer scuze ca am fost off-topic, nu se va mai repeta…

bloodpath

Imi cer scuze ca am fost off-topic, nu se va mai repeta...


Sper din tot sufletul si ii rog si pe ceilalti participanti sa incerce sa se abtina de la astfel de comentarii personale. Nu ma obligati sa incep sa editez mesaje si sa sterg post-uri.

Cand scrieti ceva, intai raspundeti-va la intrebarea "va interesa acest mesaj pe mai mult de un singur om?". Daca raspunsul este nu, atunci trebuie sa il transmiteti ca mesaj personal.

Sunt de acord cu tine, insa cum acest mic “conflict” a inceput pe acest forum ca mesaj public asa a trebuit sa se si sfarseasca , public!

Din cauza ca ne-am abatut de la subiect as dori sa va reamintesc ca au aparut niste “proiecte” noi in categoria participanti…ce parere aveti?

[editat si sters de moderator: prea personal]



poate postul acesta a deviat putin si imi cer scuze.