Criterii & stuff

Repet, prezenta lor este necesara pentru a atesta ca produsul este facut de voi.

Nu iti cere nimeni sa le lasi de tot cat timp lasi un demo functional al aplicatiei.

prezentarea lor in ce sens … in sensul k noi stam la comp si explicam ce am facut sau ca le dam la comisie si ni le dau peste 1 ora timp in care au facut 200 de copii.

si sa zicem ca le lasam pentru 1 ora …de unde iti dai seama ca nu e facut de noi … se cunoaste sursa tuturor pagininilor ? ma indoiesc ! e subiectiv .

Parerea mea este ca predarea surselor este inutila iar explicarea lor ar trebui sa ramana la latitudinea programatorului(daca vrea sa se laude)

deoarece si aceasta examaminare este subiectiva si o sa zic si d c …

dupa cum ai spus poate sa vina un “smecheras” cu ceva cod fura si o gramada de tupeu si mai multa inteligentza si sa poate sa explice ce e acolo … comisia il crede …hopa … nasol nu … si altzi din public la care s-a laudat ca ce a furat el … fierb de ciuda … e subiectiv

ma rog …la faza cu prezentarea surselor scrie in regulament asa ca nu o sa insist.



si inca o chestie …ai zis de demo …la web …la o pagina web dinamica …ce insemana demo …html+css sau si ceva php ?

sau pur si simplu un save din browser sau ceva dat jos cu teleport pro ?

mitza

si inca o chestie ...ai zis de demo ...la web ..la o pagina web dinamica ...ce insemana demo ...html+css sau si ceva php ?
sau pur si simplu un save din browser sau ceva dat jos cu teleport pro ?


Ce crezi tu de cuviinta sa lasi pe cd-ul de prezentare.

ce cred eu de cuviintza ? fara sa mi se impotriveasca nimeni? hm…

anu trecut …din auzit a fos altcumva …

si asa o sa fie sau asa zici u ca o sa fie?

mitza

anu trecut ...din auzit a fos altcumva ...
si asa o sa fie sau asa zici u ca o sa fie?


M-ai innebunit cu atatea zvonuri, din auzite, ca a fost nu stiu cum, ca stii tu ca... si teoria asta a conspiratiei ma enerveaza rau de tot.

hopa… e un forum …o discutzie …te rog nu-mi sari in cap si mai rau nu te supara … si la o adica era pe tema … si in posturile mele nu ma adresam numai tie ca sa “te innebunesc”

mitza

hopa.... e un forum ...o discutzie


Mda, era o parere personala chestia cu "ma innebunesti". :smile:
Cred ca in rest ti-am raspuns la intrebari.

Demo…

Sa zicem ca ai un joc on-line. Daca nu vrei sa fi “furat” de comisie (ceea ce mi se pare total absurd) lasi pentru cd-ul de prezentare doar unele pagini funtionale din site. Pagini prin care , “noi” …cei care n-am fost prezenti la concurs sa ne dam seama de cat de bun este proiectul…in fine…eu la asta mandesc cand vad undeva scris demo…