Diferentiere Educational de Utilitar

angel

Pai fiecare participant alege o categorie in functie de felul in care isi vede el proiectul.
Daca comisia il vede altfel atunci el va avea de pierdut, in caz contrar de castigat.
Cred ca cea mai buna metoda de a sti sa iti apreciezi corect lucrare ta e sa incerci, sa inveti din greselile tale si din criticile constructive ale celor din jur. Esecul e todeauna un pas inainte.
Aceasta este parerea mea, rezultatul alegerii pe care eu si colegul meu ne-am asumat-o o vom afla abia dupa jurizare.
Va doresc o zi buna!


O zi dupa? Nu se pun rezultatele la final?:P Inainte de open?

Inainte de OPEN, se afieaza rezultatele pentru toti participantii, cu exceptia primilor 5 (cinci) (cei care se califica) in OPEN.

Altfel spus, cine nu intra in OPEN, se scapa de o grija. Cine intra, ramane in suspans, intrucat nici macar ordinea de intrare a primilor 5 nu se face publica (ei sunt afisati in ordine alfabetica, nu in ordinea punctajelor).

Sper ca asta iti raspunde la intrebare. Dar esti prea curios, iti strice surprizele pe care o sa le ai acolo… It’s all part of The Galaciuc Experience ™.

Krueger

Inainte de OPEN, se afieaza rezultatele pentru toti participantii, cu exceptia primilor 5 (cinci) (cei care se califica) in OPEN.

Altfel spus, cine nu intra in OPEN, se scapa de o grija. Cine intra, ramane in suspans, intrucat nici macar ordinea de intrare a primilor 5 nu se face publica (ei sunt afisati in ordine alfabetica, nu in ordinea punctajelor).

Sper ca asta iti raspunde la intrebare. Dar esti prea curios, iti strice surprizele pe care o sa le ai acolo... It's all part of The Galaciuc Experience ™.


Ok Ok.. nu m-ai intreb nimic :smile:) :imp: