Gatesc Bine - Web - Vaslui - 2006 Nationala

hai ca n-am dat cu parul :smile:

Anything else ? :smile: Hai lumea noua care a ajuns pe aici dupa mine sa zica pararea …

ciprybalea, de unde stii frate tu ca toata lumea stie sa gateasca? ai acces la vreo statistica privind romanii din afara tarii, si nu stim noi? de ce critici aiurea?



mie mi se pare chiar o idee buna, spor la treaba!

:laughing: Vad ca andrei (nush cine o fi) s-a scandalizat mai mult decat autorul, care nu a zis nimic :stuck_out_tongue: Nu am criticat. Am comentat ideea. Am laudat designul si partea de programare, asa ca citeste inainte tot topicul, si daca vrei sa comentezi pe langa subiect, aici nu e locul. Asa ca nu ne certam :stuck_out_tongue:



Si cu referire la ce am zis mai sus, ca romanii stiu sa gateasca, chiar daca nu sunt rezidenti in Romania, e adevarat. Fata de straini, care mananca doar junk-food si mancaruri semipreparate, romanii stau destul de bine la capitolul bucatarie si sanatate alimentara. Macar undeva sa stam si noi bine :laughing:

C`mon guys nu va mai certati … mai e vreo sapt o sa ma terorizati cu intrebi la prezentare pana atunci mai lucrati mai cizelati let the best man win :smiley: !