mypAD - Web - Timis - 2007 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Timis

Descriere

mypAD - Movement of the Young People Against Drugs
este identitatea unei campanii anti-drog si a unei
comunitati de lupta anti-drog. Site-ul afiliat organizatiei se doreste a fi o comunitate terapeutica
dinamica venita in sprijinul celor care se lupta cu
problema drogurilor.

Tehnologii

PHP, mySQL

Cerinte sistem

Servere, nu necesita extensii speciale

Realizatori

Militaru Teodora-Alexandra

  • Scoala: “Grigore Moisil” Timisoara
  • Clasa: XII
  • Judet: Timis

Screenshots

Iar droguri? :disappointed:

Cred ca au participat la campania antidrog (nush ce concurs a fost- ceva cu drogurile, asta e sigur :smile: ) si vin cu ele si aici

Nu stiu altii cum sunt… :stuck_out_tongue: dar mie imi place mult designul, si ceva imi spune ca nu e un template. Felicitari realizatorilor! E publicat pe undeva?

Iata si realizatoarea (me, me!), multumesc :smile: Intr-adevar, nu e un template.



Site-ul e parte a strategiei de comunicare a unei ORGANIZATII, nu o lucrare stas pentru un concurs oarecare. Ma bucur in schimb de prejudecata, si sper sincer ca veti fi prezenti si la prezentare :wink:



All cheers,

Teo



later edit: va fi publicat, dar pana atunci mai e, in orice caz, nu depinde numai de mine.

PPS: nu va mai adresati mie la plural.



-------

Remember Galaciuc 2005

o intrebare de ultim moment…ai fost cu acest site si la IT-FEST 2007 in Timisoara?

Ciudat, asta e un soft care a fost la infomatrix acum 2 ani.



Nu erau doi autori? :confused:

Salut! :smiley:



mr.k

o intrebare de ultim moment…ai fost cu acest site si la IT-FEST 2007 in Timisoara?



nu, nu am ajuns, desi mi-as fi dorit sa particip; daca ai fost implicat in IT-FEST, felicitarile mele, am auzit numai lucruri bune! poate altadata, as vrea macar sa fiu spectatoare…


Scytale

Ciudat, asta e un soft care a fost la infomatrix acum 2 ani.

Nu erau doi autori?





a. mypAD, identitatea, si nu mypAD site-ul a participat la infomatrix la DC anul trecut, iar nu la soft, unde a luat aur - ca identitate, altfel site-ul ar fi constituit o parte mult prea mica din proiect



b. cu mypAD scopul meu n-a fost sa va arat cat de bine ma descurc sa fac un site, ci efectiv, sa ajut o idee buna a mai multor oameni sa se puna pe picioare; nu m-a interesat sa castig ceva cu el, in afara de publicitate (nu pentru mine, ci… ; tot aici: multumesc Brasov, keep in touch), intelegere si ochi deschisi



c. nu erau doi autori; fostul meu prieten era team-leader, fara vreo implicatie (in afara de cea care rezulta evident), nici macar in calitate de team-leader



dupa aceste explicatii, sper ca ti-ai dat seama de intentiile mele cu mypAD, in esenta





Toate cele bune si vacanta placuta,

Teo



------

LUPTA CONTINUA, STAY FREE!