Placheta

Anul trecut am avut un tovaras de camera care desi a luat premiul II nu a primit trofeu si si-a dorit foarte mult si nu mai poate sa vina ca era in an terminal si am sesizat ca s-au dat in ultimul 4 ani mai putinul ultimul. De ce se nu s-au mai acordat plachetele. Sunt concursuri interjudetene care ofera trofeu, medalie, cupa, placheta etc…

vladraresraducu

Anul trecut am avut un tovaras de camera care desi a luat premiul II nu a primit trofeu si si-a dorit foarte mult si nu mai poate sa vina ca era in an terminal si am sesizat ca s-au dat in ultimul 4 ani mai putinul ultimul. De ce se nu s-au mai acordat plachetele. Sunt concursuri interjudetene care ofera trofeu, medalie, cupa, placheta etc...


Desi ai o fraza pe care nu prea o pricep, raspund. Placheta este importanta? Dar premiile de pana la 500 EUR? Dar premiile vizita la Zurich? Dar diplomele Ministerului Educatiei? Ce mai conteaza plachetele?

Da dar nu iau toti premiul de la Google el nu l-a luat deci acuma are doar o diploma…

vladraresraducu

Da dar nu iau toti premiul de la Google el nu l-a luat deci acuma are doar o diploma...


Si cei care iau premii la Google si ceilalti castigatori de premii, iau diplome! Plachetele se dau exact la primele trei locuri! Prin urmare, discutia despre plachete mi se pare stupida! O placheta poate ajunge cam 20-25 EUR, pe care ii putem investi in premii. Lasa organizatorii sa decida pentru interesul concurentilor si nu cere lucruri fanteziste. Deabia astept sa vad oameni de calitate ca aceia pe care ii avem inscrisi la alumni si pe care nu ii tin minte se fi cerut ceva....