SCUZE - Web - Vaslui - 2006 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Vaslui

Descriere

Scuze.ro este un site unde fiecare poate gasi o scuza plauzibila pentru o anumita situatie. Mai mult decat atat, te poti scuza prin intermediul nostru printr-un simplu email trimis de catre noi la adresa dorita.

Tehnologii

HTML, PHP, MYSQL, FLASH, PHOTOSHOP, DREAMWEAVER, CSS

Cerinte sistem

Server web cu suport PHP 4 si baza de date MySQL. Browser web Mozilla.

Realizatori

Neculai Stefan

  • Scoala: Colegiul National “Gheorghe Rosca Codreanu” Barlad
  • Clasa: IX
  • Judet: Vaslui

Ulinic Mircea-Valeriu

  • Scoala: Colegiul National “Gheorghe Rosca Codreanu” Barlad
  • Clasa: IX
  • Judet: Vaslui

Screenshots

Nu era un tip din Braila anul trecut tot cu un site cu aceeasi tema ?

Sa inteleg ca aveti o colectie de ‘scuze’? Ceva de genul “the dog ate my homework”?

Jay-C

Nu era un tip din Braila anul trecut tot cu un site cu aceeasi tema ?



Si eu imi amintesc. Imi cer SCUZE daca gresesc!
Oricum, poate ca l-a mai pus la punct

Succese!
http://www.infoeducatie.ro/forum/viewtopic.php?t=562

am si eu o intrebare... de ce tocmai... scuze?


si daca domeniul ala tot e ocupat... de ce nu folositi alt nume de site... sau ma rog... :unamused:

Pai is coechipierii mei :smile: … asa ca raspund eu pentru ei … eu ma inscriu duminica cred ! Asa ca numele de scuze nu a fost intentionat ales … site-ul acela nu era pe aceeasi tema si nu au stiut este primul galaciuc pentru ei !



Baietii acuma sunt plecati la astronomie :laughing: in tabara asa ca pana mai incolo tot eu o sa raspund … cat stiu cel putin …

Jay-C

Nu era un tip din Braila anul trecut tot cu un site cu aceeasi tema ?



dap, anul trecut am participat cu "the original scuze.ro :smiley: "... vad ca prinde ideea :laughing:

ma indoiesc ca nu au stiut din moment ce am fost contacat pe messenger de unul dintre realizatori sa-mi zica ca au facut un site mai bun decat al meu, cat despre faptul ca nu este "pe" aceeasi tema, ma indoiesc sincer, insa in fine :smile:, ca sa fiu fair-play le urez succes
hurrycane


Baietii acuma sunt plecati la astronomie :laughing: in tabara asa ca pana mai incolo tot eu o sa raspund .... cat stiu cel putin ...



Cine anume vine la Galaciuc si e si-n Cluj la astronomie? Poate luam legatura in cluj, eu ajung maine.
Scytale



Cine anume vine la Galaciuc si e si-n Cluj la astronomie? Poate luam legatura in cluj, eu ajung maine.




Eu sunt unul dintre realizatorii siteului. Acum sunt in Cluj la olimpiada nationala de astronomie. Abia am reusit sa ajung la un net cafe.. dak vrei sa luam legatura ma gasesti la internatul de informatica la camera 23;)( the best). Am sa va raspund la toate intrebarile cand voi ajunge acasa... pana atunci vorbiti cu hurry:P.

Asta trebuie sa fie varianta web a emisiunilor de “succes” gen: “iarta-ma”, “din dragoste” sau “surprize surprize” De ce nu puneti si o poza cu Andreea Marin si una cu Mircea Radu???

:smiley:

gigi2006

Asta trebuie sa fie varianta web a emisiunilor de "succes" gen: "iarta-ma", "din dragoste" sau "surprize surprize" De ce nu puneti si o poza cu Andreea Marin si una cu Mircea Radu????
:smiley:




Acest site nu va fi o varianta web al emisiunilor de "succes" gen: "iarta-ma", "din dragoste" sau "surprize surprize".

PS: Daca pun poza cu Andreea Marin si Mircea Radu se supara Stefan Banica.:stuck_out_tongue: