Slam-Bloo - Web - Dimbovita - 2011 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Dimbovita

Descriere

Site dedicat entertainment-ului online ce combina conceptul de “Video Sharing” cu cel de “Social Networking”.

Tehnologii

XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, Flash

Cerinte sistem

Browser Web & Server PHP(ex: EasyPHP)

Realizatori

Badea Andrei

  • Scoala: Voievodul Mircea
  • Clasa: 11
  • Judet: Dimbovita

Screenshots

multa bafta

mai ai si lucrarea de anul trecut ca sa arati ca nu e aceeasi cu aceasta?

da, o mai am si o voi aduce in tabara in caz ca este ceruta de catre juriu … o voi pune pe un CD si o voi da juriului sa se uite pe ea.

La autori cam pușcă. http://infoeducatie.ro/2010/participanti.php?what=1142

Nu este frumos că ai dat jos lucrarea de anul trecut. http://slambloo.web2010.infoeducatie.ro/

Te rog să o pui la loc.

Da, daca e 80% schimbata cum zici tu ar fi bine. Dar stiu ca anul trecut la infoeducatie faza pe judet a venit un baiat cu un proiect cu care mai fusese si in anul anterior, doar ca ii facuse un “update”, in sensul ca il imbunatatise si el putin, dar cam atata. In final juriu nu l-a lasat sa participe ca in timp ce altii au stat un an sa faca si sa dezvolte un proiect nou, el imbunatatise 3 lucruri… Asa ca sa nu fie si la tine la fel :smile: oricum nu stiu daca cei din juriu de la galaciuc vor zice ceva. Bafta!

@mitza

Imi cer scuze ca am dat jos lucrarea, nu a fost cu rea intentie, eu doar am crezut ca hostul gratuit este doar pe durata taberei cat sa ne prezentam lucrarile mai usor…nu am stiut ca este forever.

O pun inapoi cu placere, te rog doar sa-mi trimiti pe mail datele de conectare la ftp…mail-ul de anul trecut nu-l mai am


@Irina_Predescu

Te asigur ca lucrarea nu are doar update-uri, fiindca in acest fel as fi participat degeaba pentru ca anul trecut nu am luat premiu cu lucrarea veche, asa ca la ce rost sa-i fac mici update-uri.
Bafta si tie! :wink:

@mitza

Am pus lucrarea din 2010 inapoi: slambloo.web2010.infoeducatie.ro
Sper ca e totul in regula :smiley: .