Soft educational 2

am vazut pe-un fax de la minister formulate vreo doua randuri in genul :
"profesorii coordonatori semneaza ca lucrarea nu a participat la alte concursuri in gen"

sa-nteleg, ca e regula, adica lucrarile care-au fost in infomatrix, siveco si-asa mai departe, n-au voie la infoeducatie?

Din cate vad eu, in regulament nu se spune nimic in legatura cu asta.

Scytale

am vazut pe-un fax de la minister formulate vreo doua randuri in genul :
"profesorii coordonatori semneaza ca lucrarea nu a participat la alte concursuri in gen"

sa-nteleg, ca e regula, adica lucrarile care-au fost in infomatrix, siveco si-asa mai departe, n-au voie la infoeducatie?


Nu exista nici un fax de acest tip...
Nu au fost niciodata astfel de restrictii.
Probabil, precizarea se refera la ....alte(!) concursuri cy caracter comercial...

Acum sunt aproape ferm convins ca exista acel fax si nu m-am inselat :fearful:

Scytale

Acum sunt aproape ferm convins ca exista acel fax si nu m-am inselat :fearful:


Cauta-l, fa o copie, fa-i o poza, arata-ni-l si noua.

Ce spui tu este complet impotriva principiilor Infoeducatie si intotdeauna organizatorii au fost impotriva acestei idei, in orice forma.

Poate era vreo referire la editii anterioare ale Infoeducatie. Au mai fost cazuri in care cineva a venit fix cu aceeasi lucrare doi ani la rand si a fost destul de penibil.

Ok. L-am vazut din nou azi la etapa judeteana ( Bucuresti ). N-am discutat cu nici un profesor. Maine incerc sa fac rost de el, si-l postez, si sper sa nu fie probleme.

Scytale

Ok. L-am vazut din nou azi la etapa judeteana ( Bucuresti ). N-am discutat cu nici un profesor. Maine incerc sa fac rost de el, si-l postez, si sper sa nu fie probleme.


Astept cu mare interes acest fax.

‘aceeasi lucrare’ nu se considera un site care a participat in 2003 care a fost refacut, regandit, restructurat, rebranduit dar are acelasi nume, nu? ex: www.bestgames.ro

Mega_Bytu

'aceeasi lucrare' nu se considera un site care a participat in 2003 care a fost refacut, regandit, restructurat, rebranduit dar are acelasi nume, nu? ex: www.bestgames.ro


vad ca acest site apartine la un SRL..
emil

vad ca acest site apartine la un SRL..



Pai ce? n-avem voie sa venim cu soft pe firma chiar dak firma o reprezint eu?
emil
Mega_Bytu

'aceeasi lucrare' nu se considera un site care a participat in 2003 care a fost refacut, regandit, restructurat, rebranduit dar are acelasi nume, nu? ex: www.bestgames.ro


vad ca acest site apartine la un SRL..

da, exista si o firma care se afla in spatele site-ului, firma care ofera suportul legal pentru activitatea comerciala a site-ului, de exemplu vanzarile de jocuri si alte produse hardware sau parteneriatele cu alte firme etc.