6, venim!

Salutare tuturor. Am vazut dimineata rezultatele si m-am gasit in capul listei. De doua ori :smiley:. Vin din Bucuresti cu doua proiecte, le voi posta pe net ca sa va aruncati si voi cu parerea pana la concurs si va invit sa postati si voi lucrarile voastre.

venim ,venim :smile: dar ce gasim ?

cam ce program o sa aiba infoeducatie pt noi anul acesta ?

seminarii noi ? cearceafuri noi in paturi ? sau tv si internet in fiecare cabana (asta cred ca nu :p)

astept si parerile altora in leg k ce s-ar vrea de la aceasta editie :stuck_out_tongue:

o indigestie, ceva? :smile:

spiritul de galaciuc traieste…

eu sunt curioasa care sunt asteptarile voastre de la o tabara de info. pe urma vedem daca va razganditi si schimbati ordinea valorilor, dupa galaciuc.

Eh… sunt persoane care se pot distra indiferent de conditii… Personal. cred ca va fi super… Hai sa nu mai cautam nod in papura :wink:

vorbeam de un episod neplacut de anul trecut, nu cautam nod in papura. intreaba despre cantina :wink:

traducand (scuze, uneori analogiile sunt cam vagi), vroiam sa spun ca viteza conexiunii la te-miri-ce din cabana sau cearsafurile noi ar fi eclipsate de un anumit spirit creat in jurul acestei tabere…



da, da da! o sa fie super :smiley: :wink:

abia ashtept :smiley::D:D

io mi-am facut deja amr-ul … abia astept :hankey: :hankey: :hankey:

Vad ca va arde de sotii, nu de concurs :sunglasses:

Om vedea la fata locului cum e cu distractia. Pentru mine e primul an dar ma intalnesc cu prieteni de prin toata tara…

distractie … garantata! Cauta faza cu banneru’ de anu’ trecut shi ai sa vezi! Si focul de tabara … vaai … imi da o lacrima :cry:

:hankey:

Si eu o sa vin anul asta. :smile:

Felicitari celor care v-ati calificat.

Multzumim! :smiley:

Vivi

Si eu o sa vin anul asta. :smile:
Felicitari celor care v-ati calificat.


... mai vi cu aripa ?
BlackKiss

... mai vi cu aripa ?


Bineinteles. :smile:

Hop ca am aterizat si eu.

Sper sa fie lafel de multa distractie ca anul trecut si ca acum 2 ani.

Vivi … tu ce prezici? :smiley: