Acvariu Online - Web - Galati - 2006 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Galati

Descriere

Acvariu Online este un site dedicat pasionatilor de acvaristica, fiind un inceput pentru cei care doresc sa invete notiuni de baza despre acvaristica, dar si un mediu de informare pentru cei care doresc sa dobandeasca cunostinte aprofundate despre tehnologiile avansate intalnite in domeniul acvaristic.
Membrii acestui site pot participa la dezvoltarea informatiei acestuia prin postarea unor articole referitoare la sectiunile site-ului si nu numai. Este un site adresat tuturor categoriilor de varsta fiind usor de utilizat, continand toate “elementele” de baza al unui site dedicat unei comunitati: informatii / articole / sectiune de membri / galerie foto / forum / etc.

Tehnologii

HTML, CSS, PHP, SQL, Flash, M. Firewroks, Adobe Photoshop

Cerinte sistem

Client: orice browser grafic, Flash player. / Server: PHP, MySQL.

Realizatori

Pintilie Adrian

  • Scoala: Grupul Scolar “Radu Negru”
  • Clasa: a XII-a
  • Judet: Galati

Ionascu Adrian

  • Scoala: Grupul Scolar “Radu Negru”
  • Clasa: a XII-a
  • Judet: Galati

Marcu Victor Alexandru

  • Scoala: Grupul Scolar “Radu Negru”
  • Clasa: a XII-a
  • Judet: Galati

Ionut Condrea

  • Scoala: Grupul Scolar “Radu Negru”
  • Clasa: a XI-a
  • Judet: Galati

Screenshots

Opa, lume de pe wdb :stuck_out_tongue:

Doua mici intrebari :smile:

1. Ce e cu spatiul ala mare din dreapta sus?

2. Nu ar arata mai bine fara background-ul ala alb la partea cu colturi rotunjite din dreapta?

:disappointed: Acela eram eu. @#$^$& cookies

Care-i mei de pe wdb :smiley: ! Ziceti iesiti la suprafata :smile:) ! am aflat … ViRRuS75 :smile: see you there …

:smile: ne vedem acolo hurrycane, reprezentam si wdb-ul la galaciuc :sunglasses:

ce-i wdb ?

www.webdesignbox.ro

BineInteles cu cea mai mare placere :smiley: ! Oricum nice site … se vede ca mai ai putin si ajungi profi deabinelea daca nu esti deja :smile: !

ei hai si tu acum … :flushed: