Agrement

din cate tin eu minte de anul trecut la tabara din galaciuc este un teren de fotbal, un cos de baschet si o masa de tenis de masa, mai sunt ele practicabile si daca da trebuie sa venim cu mingi de fotbal,baschet,palete de tenis de acasa sau se pot inchiria de acolo ? :stuck_out_tongue: nu de alta da eu vreau sa fac si ceva miscare poate facem un traseu pe munte ceva ar fi frumos.

Exista toate cele, si trebuie sa-ti aduci de-acasa echipamentul. Adica mingile de fotbal, baschet, ping-pong si paletele aferente.



Mai e excursia ca in fiecare an la chei, daca vrei sa mergi mult si…

pai in cazul asta cine aduce minge de baschet, eu pot sa aduc palete de tenis de masa …

zaducu

pai in cazul asta cine aduce minge de baschet, eu pot sa aduc palete de tenis de masa ...



Incerc sa rezolv si eu unele din aceste cerinte

multumim

vin eu cu palete daca nu se rezolva problema. daca nu uit :laughing:

mihneasim

vin eu cu palete daca nu se rezolva problema. daca nu uit :laughing:


Am cumparat doua seturi tenis, 2 mingi fotbal, 1 minge basket, 1 minge handbal(!) si una de volei.
Evident, nu sunt de cea mai buna calitate, dar se pot folosi cu succes!
:laughing:
Alte cerereri?
....
PS. nu stiu cum se umfla? :flushed:
emil

:laughing:
Alte cerereri?



Un raspuns la e-mailul meu. Multumesc :smile:

R: PS: nici eu.. dar ne descurcam.. suntem informaticieni :laughing:
emil

PS. nu stiu cum se umfla? :flushed:


mihneasim

R: PS: nici eu.. dar ne descurcam.. suntem informaticieni Laughing



:laughing: Bai fratilor, dar cat sport ati facut voi de nu stiti sa umflati o minge ?! :laughing: Trebuie sa cumarati o pompa, poate fi si de bicicleta, si un cap cu ac. Daca mergeti la un magazin de articole sportive, va ajuta ei :stuck_out_tongue:, se pricep. :laughing:

Eu sunt pasionat de alpinism. M-ar interesa sa fac un traseu mai frumos, prin Cheile Tisitei, daca as avea cu cine… Nu escalada, adica catarare, ci traseu de tracking :stuck_out_tongue:



Daca mai e cineva cu acelasi “cui in cap” ca si mine, spuneti aici, sa vedem… :smile:

ar fi frumos sa mergem la cascada putna(parca asa ii zice nu?) dar pe traseu turistic nu pe sosea…:smiley:

organizare nemteasca se raspunde prompt si cu solutii la propuneri ( mai rar in Romania ) jos palaria pentru Domnul Emil Onea

dan89_eu

ar fi frumos sa mergem la cascada putna(parca asa ii zice nu?) dar pe traseu turistic nu pe sosea....:smiley:


Nu cred ca exista asa ceva. Dar poate ma insel. Oricum o sa-ti intre picioarele in... la propriu.

exista, si apa e chiar buna de inot!

mihneasim

exista, si apa e chiar buna de inot!


Nu cascada, ci traseul turistic din tabara pana la cascada :stuck_out_tongue:. La ala ma refeream.

Va exista kiosk anul acesta?

ar fi minunat desi nici drumul pana in sat si inapoi nu strica pentru organism :stuck_out_tongue:

Mega_Bytu

Va exista kiosk anul acesta?


Da,
Va exista o ...forma de chiosc ambulant!

Ar fi mishto sa faceti cum ati facut acum doi ani … trebuie sa fie ceva autorizatii temporare de functionare … daca nu se poate, nu strica la nimeni un pic de miscare.

Numai sa nu fie ca anul trecut cand s-a promis o masina cu toate cele si nu a mai venit nimeni.