Agroturismul In Bucovina - Web - Suceava - 2008 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Suceava

Descriere

Site cu caracter turistic prezentand Bucovina. Se pune accent pe agroturism si economie.

Tehnologii

Adobe Flash CS3, Adobe Photoshop

Cerinte sistem

Windows XP, Flash Player 9.

Realizatori

Drîmbă Radu

  • Scoala: C.N. “Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuţi
  • Clasa: 11
  • Judet: Suceava

Screenshots

Imi place ca pot naviga pe harta, insa ar fi fain sa dai click pe localitate si sa apara informatii :smile: .

St3faN

Imi place ca pot naviga pe harta, insa ar fi fain sa dai click pe localitate si sa apara informatii :smile: .



ma intreb cat de placut e sa navighezi pe o harta care pentru functia de zoom face un simplu scale si asta face ca scrollul sa se miste asa greu (cred ca mai degraba harta trebuia sa fie o imagine ori movieclipul care o contine sa aiba cacheAsBitmap true ) :unamused:
e posibil sa ma insel, insa la miniharta (stanga sus) nu prea pare sa fie respectata scara exact cum ar trebui :smiley: + ca depaseste conturul care ar reprezenta zona vizibila :unamused:
iar afisarea informatiilor ar trebui conceputa intr-un alt mod, pentru ca prima oara cand am tot dat click pe butoane nu aparea nimic si abia apoi am observat ca sunt nevoit sa folosesc scrollul.

am selectat limba romana, iar detalii imi sunt afisate in limba engleza, la pensiuni.
in rest pot spune ca imi place cum este realizat acest proiect, se vede ca s-a muncit mult :smile:
Felicitari realizatorului.