Am o intrebare

Buna , sunt noua in tabara INFOEDUCATIE.Ma numesc Iulia, sunt din Bistrita si m-am calificat la etapa nationala infoeducatie , insa am o problema :disappointed: Nu pot ajunge din 4 pana in 10 la Galaciuc, dar as putea fi prezenta in zilele cu probele de concurs, ar veni din 6 pana in 9.Este posibil sa vin doar in acele zile? Sper sa se poata si asa pt ca imi doresc sa ajung in tabara.

Va multumesc

Mai mult ca sigur se poate aranja, nu cred ca o sa fie problema. Doar sa te interesezi care e ziua inscrierilor in concurs si sa fii prezenta pentru a oferi sursele. Oricum, daca nu poti, vorbeste cu cineva din juriul de la sectiunea la care vrei sa participi si intreaba.

Mersi de raspuns.Se fac inscrierile si la Galaciuc?sau numai pe site? In orar scrie doar cand sunt probele de concurs.Am trimis un email domnului Emil dar nu am primit raspuns , si nu cunosc datele de contact al nici unui membru al juriului.Ce pot face?

Trebuie sa iti inscrii lucrarea aici pe site si apoi la Galaciuc va trebui sa completezi o fisa si sa o pui pe unul din calculatoarele unde vor fi instalate lucrarile. :smile: Totul acolo se face cu o zi inainte de a incepe concursul… parca…

Poti sa vii in zilele anuntate!
Inscrie lucrarea pe site. Este obligatoriu ca toata lumea sa aiba lucrarea pe site!

emil o