Anul asta ce mai cantam?

Va salut pt toti!



Abia am iesit si eu din formol(cred) si mi-am rebemberit ca mai exista si forum la infoeducatie si dupa alte concursuri de rahat ca CIA am zis sa vin inapoi printre lumea BUNA.



O salut in primul rand pe Teo, pe Andrei(niciu), pe Andrei (de la bn …Wazzzup dude?) si pe toti ceilalti.



aaaa… sory am uitat sa ma prezit eu sunt Vlad (ala pe care il chinuia talentul cu chitara in brate pe la foc…hmm am mai progresat :-p



Si vroiam sa propun oamenilor cu pasiuni legate de zdranganitu chitarii, ca anul acesta sa isi aduca obiectele muncii si sa incercam sa dam o atmosfera mult mai interesanta noptilor albe de la Galaciuc…

Din pacate anu trecut eram varza ca tocmai ma dadesem pe electrica si am uitat toate cantecele :unamused:, dar anul acesta mi-am revenit … sper sa-mi fac niste bani sa-mi cumpar o chitara acustica klumea si sa cantam in voie.

Chiar daca eu cam suks la voce sper sa fac progrese pana-n august, daca nu tzin armonie cu chitara si imi lipesc un scoci pe gura. :smiley:

Salutari tuturor

Vlad, mi-ai starnit pofta pentru primul post de anul asta pe forumul infoeducatie…Pfu, mai sunt 4 zile pana la bac si uite ce fac eu… Dau reply-uri… Ce-i drept, mi-a iesit romana pe toate gaurile ( scuzati expresia ) Sper ca trece cu bine…

Chitara ? Vai ce dor ma ia :smiley: Foc de tabara si chitara… A fost grozav… N-am mai pus mana din iarna pe ea, dar dupa bac sper sa apuc sa-mi cumpar una. Si desigur, sa invatz ceva cantece…Si eventual putina vocaliza :smiley:

Sper sa ne vedem cu bine la galaciuc… Cu admiterea scap ushor daca iau nota mare la bac. In rest…Astept cu nerabdare tabara…



Va salut!

Vlad … I’m joining the club!

Vlad… salut! :smile:



De cand nu te-am mai auzit… Intr-o buna zi, am sa invat sa cant la pian. Promit ca te sun cand voi sti, ca sa returnez favoarea cantecului frumos (nu stiu titlul, “dau lumii de stire…”)… Poate la acea vreme ma vor acompania sotul si copii :smile:



Can’t wait!



Ce mai ai in repertoriu? Am sa-mi exersez vocea…

Si eu care tocmai mi-am vandut bassul acustic…

Oricum eu vin cu chitaristu meu si poate va dam un show peacolo…

abia astept :smile: