Aviatia - Soft - Dimbovita - 2009 Nationala

esti la educational sau la utilitar? :-S

timotei21

esti la educational sau la utilitar? :-S


de fapt, eu m-am inscris la multimedia, acolo ar fi fost cel mai indicat sa fiu, insa am aflat ca s-a desfiintat aceasta sectiune; asadar, sunt la soft educational :smile:
petrisor
timotei21

esti la educational sau la utilitar? :-S


de fapt, eu m-am inscris la multimedia, acolo ar fi fost cel mai indicat sa fiu, insa am aflat ca s-a desfiintat aceasta sectiune; asadar, sunt la soft educational :smile:
:smiley:... inseamna ca o sa fie concurenta :stuck_out_tongue:
timotei21
petrisor
timotei21

esti la educational sau la utilitar? :-S


de fapt, eu m-am inscris la multimedia, acolo ar fi fost cel mai indicat sa fiu, insa am aflat ca s-a desfiintat aceasta sectiune; asadar, sunt la soft educational :smile:
:smiley:... inseamna ca o sa fie concurenta :stuck_out_tongue:
O sa fie concurenta, asa este:). Am vazut si eu niste lucrari deosebite, majoritatea la utilitare. App: tu ce proiect ai? Si inca o intrebare: soft-urile educationale vor fi separate de cele utilitare? La participanti e o singura categorie: soft :confused:

supertare: am reusit sa fac un avion sa se vada 3D si sa poata fi intors la comanda :smiley:

petrisor

supertare: am reusit sa fac un avion sa se vada 3D si sa poata fi intors la comanda :smiley:


Felicitari :smile: Sa inteleg ca pana la Galaciuc ai degand sa bati simulatorul celor de la MS :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: ...

Mult bafta cu proiectul.

Merci, bafta si tie!:smiley:

petrisor

supertare: am reusit sa fac un avion sa se vada 3D si sa poata fi intors la comanda :smiley:


Interesant... de abia astept sa-ti vad proiectul:)
timotei21
petrisor

supertare: am reusit sa fac un avion sa se vada 3D si sa poata fi intors la comanda :smiley:


Interesant... de abia astept sa-ti vad proiectul:)
acum ti-am vazut softul. E o idee interesanta, mai ales ca sunt rare aceste tipuri de soft, dar trebuie avut grija la interfata si, in primul rand, structura. succes!
petrisor
timotei21
petrisor

supertare: am reusit sa fac un avion sa se vada 3D si sa poata fi intors la comanda :smiley:


Interesant... de abia astept sa-ti vad proiectul:)
acum ti-am vazut softul. E o idee interesanta, mai ales ca sunt rare aceste tipuri de soft, dar trebuie avut grija la interfata si, in primul rand, structura. succes!
Mersi. Bafta si tie :wink: