Cand si cum plecam de la galaciuc?

vivi intrebarea e pt tine … vineri e plecarea nu ? asa scrie in program … noh … noi vineri la cat coboram de la galaciuc ? nu de alta dar vrem sa ne luam bilete de intors si vrem sa stim cand plecam de la galaciuc si

daca ai putea sa imi spui si cu ce trenuri putem merge spre bucale

Intrebarea nu este pentru mine.

Eu sunt webmaster… si consilier.

Intrebarea este pentru Emil Onea (emil@lufo.ro)

atunci scuze vivi si sper ca domnul onea imi va raspunde la acest reply in cat mai curand

Vezi pe www.cfr.ro la mersul trenurilor.

ok aia stiu …pe mine ma intereseaza la cat coboram de pe munte … pe cfr.ro nu cred k zice asta

pai… deobicei la ce ora vreti :smile:, puteti pleca si cu o zi inainte din cate stiu.

ar fi nasol sa pleci pa 19 pt ca e ziua Microsoft shi merita.



lol d c zici k merita ziua microsoft ...macar dk ar scoate chestii faine
lol d c zici k merita ziua microsoft ...macar dk ar scoate chestii faine


ochii din cap poate.

Nush cum e ziua microsoft decat ca <virgula> cheltuilile sunt suportate de catre microsoft, oricum noi nu plateam nimic, si banuiesc ca nu vor aduce bucatari de la bucuresti sa ne faca mancare mai buna.

Cine stie , poate finanteaza direct Bill Gates cu 1 milion de $ , plateste bucatarii de la bucuresti , si restul poate se imparte intre elevii participanti. :laughing:



Keep dreaming.

ce ai fumat ma ?

Am tras pe nas…



:unamused:

da? ma sa aduci in tabara …poate prezentam mai bine :smile:)

Shhhtt … ca dupa aia ma perchezitioneaza :smile:



Off-topic



Se acorda diploma per echipa , sau pentru fiecare membru al echipei ?

off topic: eu cred ca se da o diploma la un proiect … asha mi se pare corect.

mie nu…corect ar fi sa primeasca diploma toti cei care au realizat proiectul

o sa vedem la fatza locului !

mitza

atunci scuze vivi si sper ca domnul onea imi va raspunde la acest reply in cat mai curand



Plecarea e pe 20 ca sa nu pierdem ziua Microsoft. Daca sunt cereri multe se poate pleca si inainte.
Vreau sa va spun ca unii s-au gandit sa vina din 12, dar....e pacat de ei :hankey:

enil onea

vedeti mai… daca faceati proiectele singuri ca mine nu mai conta cate diplome primiti :smiley:



oricum, puteti face copii legalizate…