Care, ce prezinta?

Spuneti aici (, acum :smiley:) ce prezentati anul acesta la InfoEducatie. Unde se poate, dati si link`uri ca sa ne intrecem in pareri :sunglasses:



As incepe eu dar anul acesta probabil nu voi putea veni :cry:

Din 10 mai toate lucrarile vor putea fi inscrise online, nu doar prezentate pe acest forum ca link-uri.

Probabil inscrierea online va fi chiar obligatorie.

Din 10 mai toate lucrarile vor putea fi inscrise online, nu doar prezentate pe acest forum ca link-uri.
Probabil inscrierea online va fi chiar obligatorie.
----------------------------------------------------------------

:question: Adica daca eu, cel care detine un proiect de 200mega sunt nevoit sa il fac publicā€¦on-lineā€¦? :arrow_right: :arrow_right: Long live local presentation!

bloodpath

:question: Adica daca eu, cel care detine un proiect de 200mega sunt nevoit sa il fac public...on-line...? :arrow_right: :arrow_right: Long live local presentation!


Nu, adica tu va trebui sa spui pe scurt despre ce este vorba si sa pui niste screenshot-uri.

:flushed: mdaā€¦imi aduce ceva aminte de internetics

Spuneti aici (, acum ) ce prezentati anul acesta la InfoEducatie.

wickedman , tu ce proiect/proiecte ai ?
wickedman , tu ce proiect/proiecte ai ?


pai am zis de la inceput ca probabil nici nu voi putea veni. daca se poate totusi trebuie sa decid ce voi face. oricum, in momentul asta nu am nimic de prezentat decat niste site-uri facute pentru altii...
dar ma gandeam ca pe topic`ul asta o sa dea cineva link`uri la ce a facut... :smiley:

Pfuaiā€¦vad ca nimeni nu are nimic de zisā€¦cred ca eu voi fi cel care va sparge gheataā€¦deciā€¦incerc sa ma prezint cu 3 proiecteā€¦2 sunt gata , ultimul este in curs de dezvoltare

1 proiect: site referitor la viata cotidiana in evul mediu (170 mega, galerie imagini 400pozeā€¦etcā€¦)

2 proiect: ceva gen linux-helpā€¦ (peste 50 pagini format A4ā€¦restu e la dosar :smile:)

3 proiect: site pentru celor care le pasa si nu le pasa despre poluare (sper sa prinda ideea)ā€¦

Am facut upload doar la site-ul referitor la linuxā€¦dar nu stiu daca merita sa dezvalui url=ul :smile:

merita sa dezvalui URL-ul! :wink:

ā€¦poate ne vin in cap sugestii

:laughing:

Salutare! Vad ca topicul e interesant si fara rating, asa ca va ajut si eu :smile:.



Proiectele cu care o sa particip:

1. un site de jocuri, Best Games (finished)

2. un site de oras, pe domeniu .org (etc) (partial finished)

3. siteul unui internet service provider (recently started)



bloodpath, i think i know you :smile:

Bineintales ca ma sti, ā€œhotuleā€ :smile:

vad ca tot ai domenii .ro si .org ā€¦niceā€¦ceva .guv nu doresti? :smile:))

bloodpath


Bineintales ca ma sti, "hotule"



trec cu vederea si o iau ca gluma :stuck_out_tongue:

bloodpath


vad ca tot ai domenii .ro si .org ...nice...ceva .guv nu doresti? ))



in afara de bestgames.ro restu nus ale mele. da si tu un whois la bestgames.ro si vezi pe ce nume e inregistrat. in rest celelalte 2 sunt facute pentru o firma din oras, care e proprietara a domeniilor :smile:.

normal ca era o glumaā€¦nu te-as face eu ā€œhotā€ fara doveziā€¦ :smile:

Doar de dragul conversatieiā€¦ :stuck_out_tongue:

deci am interpretat bine :smile:

Va invit sa va inscrieti lucrarile prin formularul online de inscriere.

Apoi le putem comenta pe forum, pe fiecare in parte, daca doriti.

am citi printre post-uri acest subiect si am vazut ceva de genul ā€œsite 170mbā€.



site de 170mb??? :fearful:

da , unul dintre site-urile meleā€¦care-i problema cu cei 130mega?

da , unul dintre site-urile meleā€¦care-i problema cu cei 170mega?