CD-ul 2005 cu proiecte?

Am gasit o discutie mai veche pe acest forum (Aug 2004),“Infoeducatie.ro sucks”, despre un CD cu proiectele din acel an si faptul ca unii au fost nemultumiti deoarece a aparut pe cd tot proiectul cand era si un demo.



Nu vreau sa dezgrop evenimentul (de fapt nici nu-l descopeream daca nu cautam pe Google infoeducatie.ro - http://www.google.ro/search?hl=ro&q=infoeducatie.ro), dar voiam sa intreb ce s-a facut cu proiectele de anul trecut?



S-a facut vreun CD, ceva? Eu personal nu am prins de veste si imi pare rau acum cand citesc acel post ca nu mi-am sters sursele de pe acel calculator (Totusi as fi lasat un demo, daca stiam).



Eu am participat anul trecut cu Site-ul Oficial O-zone si nu e chestie doar de surse ci si de continut.

da, eram eu revoltat dar a trecut :smile:, nu stiu daca si unde a ajuns, stiu doar ca s-a facut si au fost surse, s-a mai incurcat lumea pe acolo, se mai intampla. ideea este ca unii care vom vrea sa se puna doar demo pe cd vom face un director demo, mai e valabila optiunea, nu?