Ce ne trebuie

inafara de confirmarea de la inspectorat si eventual un buletin mai e nevoie de ceva acte pt infoeducatie? ma refer aici la adeverinte de la doctorul de familie sau orice alte hartiute de genul…

Ar fi frumos sa mai ai ceva la tine ( gen adeverinta ) … eu era s-o patesc acu’ 2 ani …:smile:

bun… deci nu numai ca am de facut un site in 3 zile… trebuie sa mai si merg pe la doctor :cry: :cry: :cry: :cry:

NU esti singurul entuziasmat …:smile:

Floppy

bun... deci nu numai ca am de facut un site in 3 zile... trebuie sa mai si merg pe la doctor :cry: :cry: :cry: :cry:



Stimabile,

Daca iti faci un site in trei zile...poti sa nu mai iei adeverinta medicala si nici sa mai vii...
In principiu, trebuie o fisa medicala...dar daca nu o aveti si nu e timp sa o luati, nu va da nimeni afara.
Va asteptam cu placere, echipa lucreaza pentru voi !

emil onea
emil

Daca iti faci un site in trei zile...poti sa nu mai iei adeverinta medicala si nici sa mai vii...


hmm nu e cam nepoliticos din partea dvs. domnule Onea? cine sunteti dvs sa-i criticati abilitatile si sa-i spuneti ce sa faca? sunt unii care lucreaza cateva luni si vin cu site-uri de tot rasul... deci nu cred ca timpul e o dovada a calitatii... vom vedea la concurs ce o sa faca..

hai ca am exagerat cu 3 zile… layout-ul de baza precum si cateva scripturi le aveam dinainte de bac, si de restul m-am apucat duminica seara… deci vreo 4 zile jumate + ce aveam inainte :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

lordbyron


hmm nu e cam nepoliticos din partea dvs. domnule Onea? cine sunteti dvs sa-i criticati abilitatile si sa-i spuneti ce sa faca? sunt unii care lucreaza cateva luni si vin cu site-uri de tot rasul... deci nu cred ca timpul e o dovada a calitatii... vom vedea la concurs ce o sa faca..



mersi pt incredere... imi pare un pic rau ca nu m-am apucat de saptamana trecuta de lucru... aveam suficient timp sa imi refac total si softul...
oricum, in principiu sunt destul de increzator... tocmai am terminat cu php-ul si pot sa revin la flash... mai am cateva efecte de tranzitie, niste copy/paste-uri si mici modificari la scripting... apoi ma apuc de briz-brizuri si de umplut baza de date si voila... vilosophe ii, ready for battle :wink:

floppy, nu e vorba de incredere, pt ca la urma urmei habar n-am cine esti si ce prezinti de fapt. e vorba doar de tonul nepoliticos pe care l-a avut. vezi sa nu cumva sa spui la comisie ca ai facut site-ul in 3 zile ca iti injumatateste punctajul :wink: :laughing:

nu vad de ce mi-ar scadea din scor… poate chiar as merita puncte in plus pt asta…

Merita sa merg pe la medic sa fac o adeverintza ca sunt apt de mers in tabara ?? :fearful:

eu te-as sfatui sa faci rost de o adeverinta. niciodata nu stii cand te afli in acel procent de 1% din cazuri in care vine Sanepidul si-ti face analizele sau te trimite acasa sau te amendeaza sau…

off.

mai sunt 2 zile :smile: can’t wait.

eu n-am adeverinta :sunglasses:

emil


Stimabile,

Daca iti faci un site in trei zile...poti sa nu mai iei adeverinta medicala si nici sa mai vii...
emil onea



pe de o parte ati avut dreptate... intr-un fel pacat ca am venit... pe de alta parte, i made my point... am aratat ce am avut de aratat si sunt al naibii de mandru de asta...