Ce proiecte aveti?

As vrea sa stiu si eu ce proiecte aveti fiecare, astia care mai pierdeti vremea pe forum… Proiectul meu e NetShadow, nu e inca pe lista pentru ca abia m-am inscris acum 5 min. Tre sa apara in curand… Voi???

eu am ingeniOS :smile:) dar banuiesc ca ti-ai dat seama :smile: … al tau ce face ?

StTwister … proiectul tau are legatura cu ce scrie aici ?

BlackKiss

StTwister ... proiectul tau are legatura cu ce scrie aici ?


Mie Microsoft Antispyware imi detecteaza Serv-U FTP Server ca fiind trojan downloader :laughing:
BlackKiss

StTwister ... proiectul tau are legatura cu ce scrie aici ?


Da, are legatura, dar don't get me wrong... Programul POATE fi folosit in scopuri ilegale sau chestii d-astea, dar NU a fost conceput pentru asa ceva. E construit pentru a usura munca administratorilor de retea.

Detalii si screenshots aici:
http://www.infoeducatie.ro/participanti ... alii&id=38
Jay-C

Mie Microsoft Antispyware imi detecteaza Serv-U FTP Server ca fiind trojan downloader :laughing:


... Microsoft ... ce vrei ?!

pt StTwister ... pai odata ce ai keyloger programul poate fi catalogat W32.Keyloger.NetShadow
BlackKiss

pt StTwister ... pai odata ce ai keyloger programul poate fi catalogat W32.Keyloger.NetShadow


Nu ma intreba pe mine, intreaba-i pe ei...

Back to topic: Tot nu mi-ati raspuns la intrebare

Io am Robo Bomber 5000

cavendish

Io am Robo Bomber 5000

N-arata rau. De cand lucrezi la el?
cavendish

Io am Robo Bomber 5000


N-ai vre-un link la un demo (sau poate varianta full) sa-l testez un pic ?
... poate facem un campionat de Robo Bomber avand in vedere ca are posibilitate de multiplayer :wink:

Lucrez la el de vreo 2 ani jumate :smiley:. Acum (ultimele 10 luni) am lasat-o mai moale, tocmai am dat BACul si am admitere intr-o saptamana…

M-am gandit sa-l pun pe net si uite ca am facut-o (o varianta demo, ce ruleaza 3 minute, dar full-featured):

http://casamea.info/alex/rb5000.zip

n-ai o varianta full ?! sau vrei sa scoti jocu’ la vanzare ?

Nu inteleg ce vrei! Proiectul meu? Drepturile de autor? Sursa? Macar ai incercat sa-l iei?

Trei screenshoturi mi se par rezonabile din partea mea, un demo mi se pare bunavointa excesiva si tu in urmatorul post probabil imi vei cere surse.

:fearful: :fearful: :fearful:

cavendish

Nu inteleg ce vrei! Proiectul meu? Drepturile de autor? Sursa? Macar ai incercat sa-l iei?
Trei screenshoturi mi se par rezonabile din partea mea, un demo mi se pare bunavointa excesiva si tu in urmatorul post probabil imi vei cere surse.
:fearful: :fearful: :fearful:

Io zic sa te calmezi un pic...
Te-a intrebat de ce nu poti sa ne dai o varianta full. Inseamna ca scoti jocul la vanzare, nu? Nu cred ca a vrut sursa sau ceva de genu asta

Pai putea sa dea dovada de respect si sa-ncerce demoul pe care l-am facut fiindca el o cerut si pe urma sa mai ceara daca era inca interesat si cu bunavointa ii raspundeam.

Dar na, io pierd timpu punand demouri pe net pt ca sa ceara fara sa vada ce inseamna 3 minute in jocu meu.

Si cand nu sunt respectat nu respect.

De unde stii ca nu l-a incercat? Eu cred ca l-a incercat si a fost CURIOS doar de ce nu ai pus varianta full. Dar el stie mai bine ca mine, asa ca nu ma bag :stuck_out_tongue:

Yo men ! cum vine asta ca la “teoria grafurilor” in lista de realizatori e un prof ?! o profa mai exact … cum am zis si acolo … am si eu profi care m-ar fi putut “ajuta” in realizarea proiectului dar cum va dadeati seama ce am facut eu si ce a facut el/ea … ciudat, foarte ciudat …

Dar, oricum, e bine ca au avut onoarea de a nu ne minti pe toti … rar in Romania … de apreciat oricum.

Salut. Eu vin cu Netchem 3d la soft educational. Oricum nu prea am mai avut timp sa lucrez la el din cauza bacului si admiterii. Si dupa admitere in vreo 3 zile trebuie sa fiu la Galaciuc. Oricum abia astept. Iubesc tabara si concursul.

Este ultimul an in care pot participa. :disappointed: :disappointed: :disappointed: :cry: :cry:

cavendish … eu am cerut o varianta full pentru ca am luat varianta demo de pe net shi mi-a placut foarte mult incat vreau sa joc mai mult. Scuze daca te-am ofensat cu ceva! :unamused: