Cele 7 Minuni ale Lumii - Web - Braila - 2006 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Braila

Descriere

Site-ul vizeaza informarea “publicului” in ceea ce inseamna Minunile Lumii Antice. Proiectul dispune de categoriile photo,video,info si map.

Tehnologii

Flash + Photoshop

Cerinte sistem

1.5 Ghz, memorie 256 MB, Flash 8 instalat, Browser -de preferat Firefox sau Opera.

Realizatori

Soare Bogdan-Cosmin

  • Scoala: Colegiul National “Nicolae Balecescu”
  • Clasa: 10
  • Judet: Braila

Burghelea Alexandru George

  • Scoala: Colegiul National “Nicolae Balecescu”
  • Clasa: 10
  • Judet: Braila

Screenshots

Nu mai folositi fonturi super-mega-extra-high-tech care nu numai ca nu se potrivesc cu tema aleasa dar nici nu se intelege nimic din ce e scris.



Bine ca nu ati folosit un font in elfa.

dap…

schimbati fontu din meniu ca nu se potriveste si nici nu intelegi nimik…

Lucrarea asta mie imi miroase mai mult a soft educational, decat a pagina web :confused:

Lucrarea asta mie imi miroase mai mult a soft educational, decat a pagina web [/quote:33zq393o]
pai am mai auzit asta, dar dupa ce am participat cu ea la web la judeteana nu prea poti sa schimbi categoria.

[quote:33zq393o]Nu mai folositi fonturi super-mega-extra-high-tech care nu numai ca nu se potrivesc cu tema aleasa dar nici nu se intelege nimic din ce e scris.


o sa luam in considerare.

Si nu numai fontu, nici designul nu se potriveste

important. CAND PLECAM DIN BRAILA? CAND SE IAU/S-AU LUAT BILETE?

times60

important. CAND PLECAM DIN BRAILA? CAND SE IAU/S-AU LUAT BILETE?


Vorbeste cu profesorul tau insotitor!
Jay-C
times60

important. CAND PLECAM DIN BRAILA? CAND SE IAU/S-AU LUAT BILETE?


Vorbeste cu profesorul tau insotitor!

da, stiu, dar cand ratezi intalniriile dintre prof si elevi, nu stii numarul de telefon al profului insotitor, nu reusesti sa-l gasesti in pagini argintii/aurii pt ca s-a mutat, inspectorul de informatica are de asemenea probleme cu telefonul, (etc), ii intrebi pe ceilalti participanti braileni :stuck_out_tongue:

a, si fontul nu merge. :stuck_out_tongue: dar nu mi se pare ca lucrarea ar fi nepotrivita pt pagini web.