Cinema in aer liber

Filmele SF nu prea au farmec in tabara:).



Milionari de weekend nu vreti sa vedem ?:slight_smile:





P.S.: tot ce am propus pot sa aduc.

Mie ultimul film care mi-a placut a fost Sin City si penultimul - Ghidul Autostopistului Galactic.

Acum degeaba faceti propuneri, vom vedea ce filme avem in tabara si cine ce aduce, si vom pune la cererea publicului sau la alegerea noastra. :smile:



Pana acum au fost ok in fiecare an, s-a facut la cererea publicului pe loc.

Oameni buni, daca propuneti, tot degeabaā€¦trebuie sa aduceti si filmele :smile: Asa ca fiecare vine cu ce-i doreste inimioara si votam la Galaciuc ?



In legatura cu proiectoru, nu se poate sa fie ordinea: proiector-ecran-noi ? Totul e sa inversezi imaginea orizontal.

CE ziceti de war of the worlds ca e nou nout ?

TheAndy

CE ziceti de war of the worlds ca e nou nout ?


Cam naspa...

hai sa ne uitam la cate un film pe seara :smiley:

maiā€¦propun eu un film care cred ca s-ar potrivi de minuneā€¦the longest yard. Nu cred ca ar adormi cineva la el. Chiar este un film bun si spumos :smile:

StTwister
TheAndy

CE ziceti de war of the worlds ca e nou nout ?


Cam naspa...
nu l-am vazut dar ma gandeam ca e nou si poate nu am apucat toti sa-l vedem.
Un film bun la prima vedere in tabara il tii minte multi ani.
Tin minte ca am vazut acum 4 ani parca la galaciuc un lord of the rings prima data si inca il mai tin minte...

am vazut eu war of the worlds chiar dupa lansare.

Steven Spielberg imbatraneste ā€¦pacat :smile:

Dar filmul totusi este acceptabilā€¦dar nu poate fi vizionat intr-o tabaraā€¦cea mai mare parte din film se petrece noapteaā€¦ceea ce este mai nasol intr-o tabaraā€¦

TheAndy
StTwister
TheAndy

CE ziceti de war of the worlds ca e nou nout ?


Cam naspa...
nu l-am vazut dar ma gandeam ca e nou si poate nu am apucat toti sa-l vedem.
Un film bun la prima vedere in tabara il tii minte multi ani.
Tin minte ca am vazut acum 4 ani parca la galaciuc un lord of the rings prima data si inca il mai tin minte...
War of the Worlds e mai mult drama... sau cel putin asa mi se pare mie. Macar nu e ca filmele cu super-eroi :stuck_out_tongue:
TheAndy
StTwister
TheAndy

CE ziceti de war of the worlds ca e nou nout ?


Cam naspa...
nu l-am vazut dar ma gandeam ca e nou si poate nu am apucat toti sa-l vedem.
Un film bun la prima vedere in tabara il tii minte multi ani.
Tin minte ca am vazut acum 4 ani parca la galaciuc un lord of the rings prima data si inca il mai tin minte...
Eu de acu 4 ani tin minte de "culoarul mortii" cu Tom Hanks si Southpark (prima oara cand l-am vazut parca).

War Of The Worlds face parte din categoria aia de multe filme: reclama multa si film 0.
Sau dupa cum era un banc:
Bill Gates: - If it doesn't work, at least make it look good (cu referire la Win 98)
Asa si aici. Daca filmul va iesi nashpa, macar sa-i facem multa reclama.

Primele doua sunt superā€¦ da cam vechi :smile: As vrea sa vad ceva ce n-am vazut.

pai ati vazut the longest yard?

Adam Sandler , Chris Rock , Bob Thorton , Bob Sapp , si inca un mosā€¦

II tare filmu

Bob Sapp
- ala de 170 kg din K1 ?
Ce ziceti de fantastic 4?

Nu mai propuneti aiciā€¦ aduceti fiecare ce puteti la Galaciuc si vedem acolo ce facem. Io nu am decat filme mai vechi pe CD, cele mai noi sunt pe HDD (nu am writer). O sa incerc sa aduc si eu ceva misto

bob sappā€¦daā€¦el iiā€¦doar ca in film ii tare plangacios :smile:

Ce maiā€¦merita vazutā€¦!

Fantastic four l-am vazut si ii slabutz rauā€¦

Planuri, planuri si iar planuri!!!

Asta e anu asta filme nu au fost, au fost doar zimbrii carpatini hoinari prin tabara!!!

Din pacate anul asta la capitolul FILME ,imi pare rau sa zis asta dar a fost ā€œfrectie la picioru de lenmā€!!!



bye bye!!!IISUS NE IUBESTEEEEEE!

Am vazut in ziua cu premierea Madagascar dar nu pana la sfarsit ca s-au strans calculatoarele.

omgmihai

Planuri, planuri si iar planuri!!!
Asta e anu asta filme nu au fost, au fost doar zimbrii carpatini hoinari prin tabara!!!
Din pacate anul asta la capitolul FILME ,imi pare rau sa zis asta dar a fost "frectie la picioru de lenm"!!!!


Nu am pus film pentru ca in primele seri s-au facut prezentari pana foarte tarziu (si nu am vrut sa punem film doar pentru cinci oameni, am preferat sa facem foc de tabara) si in zilele urmatoare ba au fost discutii libere, ba nu am avut timp... asta este. La anul poate va fi mai bine. :smile: