CLASA MEA MATE-INFO; LICEUL TEORETIC"NEAGOE BASARAB" OLTENITA-CL - Web - Calarasi - 2007 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Homepage: www.mate-info.evonet.ro
  • Judetul: Calarasi

Descriere

Acest site ofera informatii despre clasa mea de la Liceul teoretic “Neagoe Basarab” Oltenita; CL si creaza o legatura intre elevi, profesori si parinti. Acesta este un mod de comunicare al viitorului dintre scoala, elevi si parinti

Tehnologii

FrontPage; swish max la animatie; editare a fotografiilor -ACDsee 5.0; Crazy Browser

Cerinte sistem

Internet Explorer;
Mozilla Firefox;

Realizatori

MARIN GEORGE DAN

  • Scoala: LICEUL TEORETIC “NEAGOE BASRAB” OLTENITA
  • Clasa: a IX-a
  • Judet: Calarasi

Screenshots


Salut. Site-ul tau imi aduce aminte de mine, cand am prezentat primul meu proiect web, acum cativa ani, cand eram intr-a IX-a. Desigur, nu arata la fel de bine ca al tau, dar stiam ca elementele de design si cod sunt ale mele.

Un sfat prietenesc: daca ai de gand sa folosesti scripturi deja facute (desi nu incurajez in nici un fel treaba asta), macar scoate commenturile. Arunca un ochi in sursa, si o sa vezi la ce ma refer.



//Neon Lights Text II by G.P.F. (gpf@beta-cc.de)

//visit http://www.beta-cc.de

//Visit http://www.dynamicdrive.com for this script



var message=“Bine ati venit pe site-ul nostru !”

var neonbasecolor=“yellow”

var neontextcolor="#66FF00"

var neontextcolor2="#99CCFF"

var flashspeed=50 // speed of flashing in milliseconds

var flashingletters=5 // number of letters flashing in neontextcolor

var flashingletters2=5 // number of letters flashing in neontextcolor2 (0 to disable

var flashpause=0 // the pause between flash-cycles in milliseconds



///No need to edit below this line/////



De template nu ma leg, pentru ca o sa zica un anume cineva ca sunt ipocrit :confused: In orice caz, multa bafta la galaciuc!

Se cunoaste ca nu stie sa modifice bine template-urile :laughing:

another “clasa mea” website…



bagi scripturile facute de altii cu tot cu commenturi… macar de le-ai scoate sa nu te dai de gol chiar asa… si nu bag mana in foc ca template-ul tu l-ai facut

Auzi, scoate si logo-ul ala… ca nici ala nu-i facut de tine.



Iar site-ul e un mix de 2 sau chiar 3 template-uri.