Criteriile de jurizare 2

A fost facuta publica lista criteriilor de jurizare.
http://www.infoeducatie.ro/stiri.php

Daca nu le comenteaza nimeni inseamna ca sunteti multumiti?

Nu, inseamna ca suntem super ocupati caci mai sunt 2 zile maxim.

hmm… ce intelegeti prin scripturi de pe internet?

daca ai facut tutoriale si apoi te-ai apucat sa adaptezi rezultatele lor pt nevoile tale, te-ai poticnit, ai intrebat prieteni si ai corectat etc, asta se cheama ca e luat de pe internet?

Floppy

hmm... ce intelegeti prin scripturi de pe internet?
daca ai facut tutoriale si apoi te-ai apucat sa adaptezi rezultatele lor pt nevoile tale, te-ai poticnit, ai intrebat prieteni si ai corectat etc, asta se cheama ca e luat de pe internet?


Cred ca partea de dinaintea parantezei este mai mult decat clara: nu vor fi punctate acele parti ale proiectului care nu sunt concepute de autor

Am citit regulamentul. Sunt in general de acord si nu am nimic de obiectat. Sunt curios insa cat conteaza fiecare criteriu.

Vivi , cei din juriu vor tine cont de aceste criterii? sau ele sunt doar orientative…?

da … juriu va tzine cont de aceste criteri .adica se vca da un puctaj pt fiecare citeriu si apoi se face suma ? sau cum ? am vazut anul trecut punctaje gen 87.68 … de unde ? asa o sa fie si anul asta ?

Da, fiecare membru al juriului acorda o nota pentru fiecare criteriu… apoi se face o suma ponderata, iar nota lucrarii e data de media notelor membrilor juriului.

Stie cineva cand se va afisa clasamentul ?

Nu pot sa inteleg ce e atat de greu sa se copie cateva note de pe listele juriului,stocate intr-un fisier Word si date print sau publicate pe Net ca sa vada tot prostu.Mai exista acele fise?

Wolfy_san

Nu pot sa inteleg ce e atat de greu sa se copie cateva note de pe listele juriului,stocate intr-un fisier Word si date print sau publicate pe Net ca sa vada tot prostu.Mai exista acele fise?


Wolfy_san also

Ceea ce doresti tu e de domeniul fantasticului.
Lista cu punctajele nu cred ca exista.
Ceea ce nu exista nu poate fi publicat nu?
Vezi sa nu mori de curiozitate. Si 2005 e un an nu?
Daca esti primul nu ai nevoie sa vezi punctajul.Nu?



:laughing: :laughing: :laughing: ...