Cruciadele 3.0 - Soft - Gorj - 2008 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Soft
  • Judetul: Gorj

Descriere

O incursiune in lumea cruciadelor clasice cu ajutorul tehnologiei moderne. Aplicatia a fost creata pentru a fi folosita atat la nivel single-user (cineva care doreste sa studieze sau sa aprofundeze fenomenul istoric), cat si la nivel collective-user (un profesor care foloseste softul pentru a-si preda lectiile, stabilind ce este necesar pentru elevii sai sa studieze).

Tehnologii

Adobe Flash CS3 Professional (ActionScript 2.0), Adobe Photoshop CS2, PHP, MySQL

Cerinte sistem

Sistem de operare: Windows 2000/XP/Vista
Procesor: Intel/AMD 1 Ghz
Memorie: 512 MB
Cerintele sunt aproximative.

De asemenea sunt necesare un server local PHP si o baza de date MySQL pentru a permite utilizarea modului de administrare.

Realizatori

Achim Ioan Alexandru

  • Scoala: Colegiul National Tudor Vladimirescu Tg-Jiu
  • Clasa: a XI-a
  • Judet: Gorj

Screenshots



Poti uploada un demo unde pe un site si noi sa downloadam. :stuck_out_tongue:

Poate :wink: , dar oricum, demo-ul era ptr inscriere si si-asa nu releva mare lucru din softul final, ca oricum mai am de adaugat niste chestii mai faine pe la el. Am zis chestia aia ca m-a exasperat sistemul de inregistrare. Cred ca am incercat de vreo 30 de ori, pana am renuntat la demo, si dup-aia m-a inscris din prima :laughing:

A man after my own heart. Greetings :smile:)

Thanks for the warm welcome :laughing: :smiley: … anyway, scuze ca raspund mai greu, dar am avut niste probleme cu ISP-ul :smile: