Felicitari

BlackKiss
nks14


geamu' deschis .... mi-au disparut(in ordinea valorii in lei):aparat foto digital SiPix1300(~6.000.000)+incarcator si 4 acumulatorii 2100 (~800.000)+Nokia3310 pe abonament si incarcator(~3.500.000)+portofel-in care erau 1.700.000 si buletin.


Daca tot ai venit cu asha valori la tine trebuia sa ai grija de ele ... cand plecai din cabana trebuia sa ai grija unde le lashi (sa nu fie la vedere) ... in fine ... asta e ! Shi eu am vrut sa imi aduc aparatu foto digital Kodak CX4300 (~9.000.000)+incarcator si 8 acumulatori (~1.000.000)+laptop Compaq (~700 USD) ... shi nu le-am adus pentru ca nu vroiam sa le port de grija prin tabara.


ok...blackkiss..nu stiu daca ai inteles.eu nu am pus mesaju' asta pe forum ca sa ma dau mare:uite ba ce am eu...hai,care-i mai bun? Deci...mi s-au furat lucrurile astea...si e ceva grav... aprox 13.000.000. Eu unu', nu-mi permit sa dau 13mil ca sa-mi cumpar alt telefon,aparat...etc.
Daca tu vrei sa te dai mare cu CE AI FI VRUT sa aduci la galaciuc, mai bine ai pastra pentru tine. Si eu as fi vrut sa am un laptop, internet prin cablu etc etc...

da ma…e grav…si mie mi s-au furat trei capace de cola…si acuma n-am pahar din care sa beau apa… :wink:

buahahahahah :smile:))

pai daca esti bleg si vii cu capacele la tine … pai … eu aveam acasa 7 pahare si puteam sa vin cu ele la galaciuc, dar am zis sa le las acasa, sa nu le duc grija.

in fine…de capace am avut grija,le-am tinut mereu in buzunar (serios acum) si crek’ d-aia n-a mai avut loc telefonu&portofelu’

Jay-C

Apropo.. vreau si eu sa-i felicit pe cei din : ... Timis ( Mitza, Teo, Deathy, si scuzati-ma ca nu-l mai stiu si pe al 4-lea om ), ...


Si simultan cu primul meu post, afla si Jay-C cine sunt. :smiley:


Sa revenim la felicitari:

In primul rand, felicitari ... Scolii de Ping - Pong de la Galaciuc :sunglasses: Cel mai mishto lucru din tabara asta a fost faptul ca am jucat cel putin 8 ore in fiecare zi tenis de masa. In plus, am avut onoarea :wink: sa joc in echipa la dublu cu Deak de la GP, cu Vivi (ala din "Hotel Cismigiu") :smiling_imp:: s.a.

In al doilea rand, felicitari oamenilor pe care i-am intalnit acolo (majoritatea de treaba, cativa foarte mishto, cativa oleaca dezaxati mintal - asta e).

In al treilea rand, felicitari organizatorilor, care, daca puteau mai mult, nu au vrut, iar daca vroiau mai mult, nu s-a putut. Iar daca nu stiau, macar acum sa citeasca forumul, in speranta unor editii viitoare si mai reusite.

In ultimul rand, ... voi reveni. :smile: