Forumul si ceasul

The time now is Sat Jun 12, 2004 2:00 pm

In Romania ora este 3:00 pm si totusi:

All times are GMT + 2 Hours



E foarte confuza ora asta.

Nu prea se intelege forumul si cu Greenwich-ul ? sau e netul cazut in Greenwich ? :laughing:

A uitat adminu serverului s? seteze k-lumea ora :smile:)

RmN

A uitat adminu serverului s? seteze k-lumea ora :smile:)



Ce probleme au unii oameni... Sunt influentati in mod direct de ora afisata pe un forum.. :smile:

Nu vad de ce m-ai citat pe mine…

Eu unul vreau sa vad la ce ora si minut au postat oamenii, ca sa stiu daca a mai postat cineva de cand am intrat eu ultima oara pe forum.

Eu tot ce vreau de la administratorul saitului ii sa scoata un cuvant din titlul paginii http://www.infoeducatie.ro:

<TITLE>Infoeducatie, Galaciuc 2004 - concurs national de software educational si pagini web</TITLE>

si anume “educational”. Si vreau asta de mai mult de-o saptamana.[/url]

Jay-C

Eu unul vreau sa vad la ce ora si minut au postat oamenii, ca sa stiu daca a mai postat cineva de cand am intrat eu ultima oara pe forum.



Se ocupa forum-ul pentru tine de asta. Nu ai observat? E vorba de niste culori.. Nu trebuie sa-ti bati capul cu data. Si pe langa asta.. iti mai spune si in mail in cazul in care urmaresti thread-ul.

In cazul in care nu esti la tine acasa si implicit nu esti logat automat si vrei sa treci repede cu vederea … culorile acelea nu apar :stuck_out_tongue: