Imagini la inscreierea pe site

LLLLLLLLLLOOOOOOOOLLLLLLLLLLL :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:



ce pot sa-i spun, rushinica, rushiniiica lol. asta o folosit tehnologii ca microsoft word :stuck_out_tongue: :laughing: :laughing: :laughing: just jokin` :stuck_out_tongue:


Cerinte sistem: WIN98,WIN2000,WINXP,LINUX. MERGE PE ORICE SISTEM!


really? merge si pe windows si pe linux? al reacu program... te face sa te intrebi de ce or mai fi inventat emulatoarele daca se poate si altfel... :sunglasses:

Cerinte sistem: WIN98,WIN2000,WINXP,LINUX. MERGE PE ORICE SISTEM!


poi se cam contrzice baiatu ... nu ii doar windows si linux, mai sunt si alte sisteme, o droaie, solaris, bsd etc ... (astea doua sunt mai importante si nu tare compatibile cu linux). poate are doua compilatii una de win si alta de linux ... btw imi dai linku sa vad ce program are?
http://www.infoeducatie.ro/participanti ... alii&id=62

hmm imi cer scuze pentru postul de mai sus, nu vazusem ca e site web... dar oricum, sa afirmi ca un site web "merge" pe diverse OS-uri (imagine that! ce chestie, au auzit si altii de html nu doar windows) e oarecum ciudata...

da e aiurea sa afirmi de un site ca merge pe un anume sistem de operare mai ales daca nu specifici server side sau client side. si oricum server side nu trebuie sa specifici neaparat sistemul de operare (ajunge apache/iis; php/asp; mysql/postgresql/mssql etc) decat daca folosesti librarii disponibile doar in linux de exemplu … desi nu cred ca are. Cat despre client side, nu se cere un anume sistem de operare pentru ca nu folosesti soft disponibil doar pe anume sisteme, folosesti un browser care ar trebui sa aiba anumite cerinte. cat despre configuratia hard pe care am vazut-o la multi iar e cam aiurea. daca browserul merge ok pe acel sistem va merge si site-ul tau … exceptie fac site-urile in flash cu faza complexe care cer cpu mai bun. daca e nevoie trebuie specificat pluginuri si atat. - parerea mea.




MERGE PE ORICE SISTEM! DE PREFERAT PE WINDOWS98


de ce ?