Imi iau BACU'

Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

azi a trecut si monstruozitatea de proba la Matematica… tip 1-1…

era singura la care problema era iau/nu iau si nu 8,5/9/10…

si iau in jur de 8… voi care mai aveti bac ce ati facut pana acum…

bafta multa… :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Si eu l-am dat azi.O sa iau cam 8.50. Mâine dau fizica. Wish us luck :smile:)



PS : au fost cam nashpa subiectele la mate :cry:

Cele mai nasoale subiecte posibile au fost la mate. Si eu am dat azi, si sper la un 9.50 (la facultate unde dau eu se ia 33% media de bac). Dupa ce am iesit de la proba, parca am iesit din camera de tortura. Problema de la analiza mi-a rupt neuronii pana am facut-o.

eu personal nu am invatat mate in liceu deloc… deci chiar deloc… habar nu am ce e aia asimptota… dar inafara de subiectul IV de la c-d incolo mi s-a parut usor… muuuult mai usor decat ma asteptam… la teza in sem 2 am dat subiect tip bac… am luat 4,30… la subiectul care l-au dat la olimpici am facut cam de 6,5…



din cate i-am auzit si pe alti colegi de clasa, care au invatat mate si care dau la poli, nu arte ca mine, IV a fost naspa… eu iau cam 8 (maxim 8,6) si ei 9…

ce-i drept ei au si o admitere din mate inainte si la aia probabil diferenta ar fi fost mai mare…

deci cred ca a fost usor sa scoti o nota buna, dar ff greu sa treci de un anumit nivel… dar mi se pare si normal sa fie cateva puncte dificile pentru departajare… chiar nu ar fi fost corect sa iau eu 9 si nu stiu cat la bac… chiar si asa ma simt un pic ciudat tinand cont ca am avut 1 sau 2 medii de 7 si in rest 5 si 6 in tot liceul

:flushed:



eu maine am info… azi am invatat backtracking, grafuri etc.

bafta

hehe… emotii, stres? :laughing:

ce frumos e sa-ti vezi colegii din generatie cum dau BAC si se streseaza… :smiley:

succes copii!

am terminat bacu! Ma duc sa beau :stuck_out_tongue:

Si tu???

Hai sa tragem o betie… beau…beau…beau… de pomina sa fie.

:smiley: :smiley: :smiley:

vineri eram prea obosit sa ies asa ca am preferat sa dorm… insa am recuperat ieri… :smiley: :smiley: :smiley: