Impresii dupa Galaciuc 2005

Zaducu!!! Jucam o mafia?? :smiley:

oricand Anca la orice ora sunt dispus sa joc acest “joc inteligent” si captivant… :laughing:…cine mai tine minte copchilul stresant si antipatic care statea in cealalta camera a cabanei noastre(Brebenel) era din suceava si creca o terorizat juma de tabara …daaar la plecare a primit un tratament special din partea celor din Iasi :smiling_imp:: o sa ne tina si el minte o vreme :smiling_imp::

Mi-e dor de napolitanele alea roz… si de ciorba in care gaseai… orice… (chiar orice)… :smile:

btw… mi-a trimis cineva un private message, -a anuntat pe mail da in inbox nu-l am :disappointed:. Mai trimite o data sau mail me (bloodie at flash.ro)

Mega Bytule,

Radu - cu fundul ciuruit din a doua zi

Mita - cu cartofi in ciorap ca sai scada temperatura

George - A cam mucit si el+dureri de procesor

Eu - Dureri la sistemul de calcul,doar in ultima zi.(cad nu mai vrut crede)

Tu - Erori la sistemul de control, mai ales in ultimile zile cand ai inceput sa te prostesti :unamused: (bolnav cu capul, dar sa zicem ca nu se pune fiindca nu ai fost fizic). Pana la urma ies 4 din 5?

lolo, tu inca nu te-ai reinstalat? :smiley: :smiley: :smiley:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Va intelegeti de minune :smile:))))

Zilele petrecute la Galaciuc au fost “laser frate”! :smile:

Dupa cateva luni pierdute cu invatzatu’ pentru BAC,aceasta tatabara a fost exact ceea ce-mi trebuia…Cu aceasta okzie vreau sa-i salut pe talentatzii "colindatori"de la "Baba Vrancioaia"si pe vecinii(de kbana) din Tulcea.“Haiducul” rulz!!!



P.S. Fetelor,eu zic sa venitzi la anu’ in tabara de la

Galaciuc k se merita:baietzi frumosi,desteptzi si…

cu bani(poate)…!!! :wink:

hmmm… :wink:

Hmm… daca tu pt. aia ai venit… te compatimesc.

Bine, laudati-va cat ati invatat pt. BAA. Ei bine eu m-am apucat sa invat pt bac pe la mijlocul lui Mai. (In 6zile am invatat toata romana (in 3 zile am scris subiectele si inca in 3 le-am invatat)). Dar recunosc ca pentru admitere am invatat din Noiembrie 2004. Oricum la Galaciuc, a fost un excelent loc de relaxare. :laughing: :laughing: :sunglasses:. BAC-ul E NASPAAA. Pierdere de vreme.

Cum a fost editia de anu’ asta… sorry I missed it. A mai vizitat OPC-ul tabara, sponsorizari de la RedHat in loc de Microsoft :laughing:.

Neo

Cum a fost editia de anu' asta... sorry I missed it. A mai vizitat OPC-ul tabara, sponsorizari de la RedHat in loc de Microsoft :laughing:.


Nu, a fost chiar ok.
Cred ca a fost poate cea mai reusita editie de pana acum, conditiile si atmosfera au fost mai bune decat ne asteptam.

vivi la anu ne mai onorezi cu prezenta ?

Mult mai reusita editia de anul acesta decat cea de anul trecut … pacat ca zeii nu ne-au suras si am avut parte de vreme rece si ploaie. In schimb organizarea a fost super ok si consursul de miniCounterStrike a fost genial. Cred ca a fost cel mai asteptat eveniment din toata tabara. Inca mai am sechele dupa decibelii varsati in timpul confruntarii de catre cei aprox. 50 de oameni (daca nu mai multi) din cabana.

Sper sa pot participa si la editia urmatoare!

Ma bucur ca v-ati distrat, si din nou imi pare rau ca am ratat-o (it was for a good cause though). Oricum nici daca eram in tara nush daca as fi venit, nu de alta da as fi avut admiteri and crap. Felicitari castigatorilor, it’s a pretty big contest to win, felicitari si tuturor participantilor, chiar daca nu ati castigat nimic, it’s still a great experience. Si in final felicitari organizatorilor pentru ca au inteles mesajul de anu trecut loud and clear, si ati remediat problemele care erau.