Impresii editia 2006

Btw, care zicea ca nu au fost focuri de tabara… eu si colegii din brasov, cluj, iasi am facut 4 focuri de tabara (din care unul in miezu zilei :smiley:)!

o fost focuri da putina lume oricum s-au cantat cantece de radeai 3 zile dupa ce iti aduceai aminte versuri. organizare mai buna ca anu trecut dar tot cu foamea in glanda plecai uneori de la masa :stuck_out_tongue: te descurcai pana la urma.



nu uitati la brebenel sta mafia :smile:) tot timpul

a…apa de izvor, mai repede ca mor… :laughing: :laughing: remember?:stuck_out_tongue:

Daa, chiar mi-a placut :laughing: , cine ne ajuta cu versurile ??

Oricum, ati spanzurat “ungurul” pentru coarda rupta ? :laughing: :laughing:

Iiiiiimpresii - [link]

duru duru…e sobitza mea… :smile:)

dan89_eu

a..apa de izvor, mai repede ca mor...... :laughing: :laughing: remember?:P



o daaaaa =)))

Ce aveti bai cu saracu ungur. Care era parca pe jumate roman? =))

Bah lasati draq unguru-n pace ca n-a fost cu intentie si ramaneti on-topic cat de cat :smiley:



Oricum scuze, a fost din greseala… ma revansez io cumva

Multu mult lui mihneasim pentru link, pentru ca de acolo am ajuns altundeva si tot asa si am gasit ceva f f f fain :smiley:. Ms mult din nou. :hankey:

cu placere, dar nu ne spui si noua ce ai gasit? :laughing:

Am gasit in site-ul tau un link, care m-a dus la un site cu lectii despre fotografie :smiley: si am inceput sa citesc si eu ce scrie acolo si sper sa ma ajute la viitoarele poze :hankey: Si la anu’ particip si eu la concursul de fotografie si castig premiul I :hankey: ca oricum sora-mea nu mai participa, asa ca n-o sa ne mai certam pe poze :flushed: