Info.ed.2005

ok, a fost greseala mea sa ma bag in vorba cu prostu, am uitat proverbul. webraptor, esti un nimeni si minti de ingheata apele. daca ai avea cat de cat coloana vertebrala ai aduce si dovezi, nu doar minciuni spuse cu juma de gura de frica. adevarul e ca te-ai facut de cacat si acum te aperi asa cum stiu tzaranii mai bine.



daca facultati.ro e al meu sau nu pot sa-ti spuna si ceilalti vizitatori ai forumului, care au asistat anul trecut la prezentarea mea, sau cei carora le aratam pe parcurs ce il faceam (jayc? bloodpath?). nu ca ai avea tu habar ce e ala xhtml strict, cand tu nici macar o aranjare in pagina nu esti in stare sa faci. despre uniconfex vad ca nu te-ai legat decat de intro, care am mai spus ca nu e al meu. de fapt, ce ma tot justific eu in fata unui nimeni?



cum ai spus si tu, e o pierdere de timp pentru amandoi. nu iti voi mai raspunde la afirmatiile ulterioare disperate care mai mult ca sigur vor aparea. imi pare doar rau ca nu o sa vin anul asta la galaciuc sa te desfiintez chiar eu cand vei aparea 100% sigur cu un template. am incheiat discutia.



vivi, if you can read this, sterge reacu jegul asta de discutie, e mult prea offtopic si jenant pentru webraptor

lordbyron

ok, a fost greseala mea sa ma bag in vorba cu prostu, am uitat proverbul. webraptor, esti un nimeni si minti de ingheata apele. daca ai avea cat de cat coloana vertebrala ai aduce si dovezi, nu doar minciuni spuse cu juma de gura de frica. adevarul e ca te-ai facut de cacat si acum te aperi asa cum stiu tzaranii mai bine.

daca facultati.ro e al meu sau nu pot sa-ti spuna si ceilalti vizitatori ai forumului, care au asistat anul trecut la prezentarea mea, sau cei carora le aratam pe parcurs ce il faceam (jayc? bloodpath?). nu ca ai avea tu habar ce e ala xhtml strict, cand tu nici macar o aranjare in pagina nu esti in stare sa faci. despre uniconfex vad ca nu te-ai legat decat de intro, care am mai spus ca nu e al meu. de fapt, ce ma tot justific eu in fata unui nimeni?

cum ai spus si tu, e o pierdere de timp pentru amandoi. nu iti voi mai raspunde la afirmatiile ulterioare disperate care mai mult ca sigur vor aparea. imi pare doar rau ca nu o sa vin anul asta la galaciuc sa te desfiintez chiar eu cand vei aparea 100% sigur cu un template. am incheiat discutia.

vivi, if you can read this, sterge reacu jegul asta de discutie, e mult prea offtopic si jenant pentru webraptor



poate te-as desfinta eu daca as posta revista de la CIA 2005 unde se vede clar ca o fata pe nume gartu alexandra a facut site-ul facultati.ro ... imi pare rau ca m-am legat de intro , dar daca tu stiai cu ce se mananca web developmentul puneai intr-un html flashu , de altfel cum si e cred , da mai puneai si un link scipt intro ca nu e nu stiu ce ...
iti pare rau ca nu vi la galaciug ? sa fim seriosi . incerci sa te iei de cineva care o sa mearga si ti ciuda .. si trec toti dracii prin tine . imi pare rau de limbaj vivi, mai ales ca e si postul mare .
nu mai raspunzi la afirmatii ? pai cred si eu cand vezi ca ti se infunda . ai comentat , am recunoscut bine , dar acuma cand e vorba de tine bagi coada intre picioare .... vai vai ....

tot povestim aici aiurea, am citit toate posturile si nu facetzi decat sa tzinetzi de vorba un om care si asa nu are ce face.



webraptor, nu e mai rapid sa recunosti ca sunt templates decat sa cauzti scuze si alte porcarii? ce naiba, odata ca e dovada tu mai vii si spui cai facut de tine, sa fim seriosi.



Nu cred ca firma pt care zici ca ai facut siteul daca am intzeles bine stie ca e template.



Cat despre concursul mai important, lol, imi si imaginez, si legat de programare … ce draq de programare are un site de prezentare de genul ala, 3 tabele in baza de date ? aia o feci intr-o zi, nu veni cu scuze dinastea ca n-ai timp. n-ai idei poate …

webraptor ™
lordbyron

ok, a fost greseala mea sa ma bag in vorba cu prostu, am uitat proverbul. webraptor, esti un nimeni si minti de ingheata apele. daca ai avea cat de cat coloana vertebrala ai aduce si dovezi, nu doar minciuni spuse cu juma de gura de frica. adevarul e ca te-ai facut de cacat si acum te aperi asa cum stiu tzaranii mai bine.

daca facultati.ro e al meu sau nu pot sa-ti spuna si ceilalti vizitatori ai forumului, care au asistat anul trecut la prezentarea mea, sau cei carora le aratam pe parcurs ce il faceam (jayc? bloodpath?). nu ca ai avea tu habar ce e ala xhtml strict, cand tu nici macar o aranjare in pagina nu esti in stare sa faci. despre uniconfex vad ca nu te-ai legat decat de intro, care am mai spus ca nu e al meu. de fapt, ce ma tot justific eu in fata unui nimeni?

cum ai spus si tu, e o pierdere de timp pentru amandoi. nu iti voi mai raspunde la afirmatiile ulterioare disperate care mai mult ca sigur vor aparea. imi pare doar rau ca nu o sa vin anul asta la galaciuc sa te desfiintez chiar eu cand vei aparea 100% sigur cu un template. am incheiat discutia.

vivi, if you can read this, sterge reacu jegul asta de discutie, e mult prea offtopic si jenant pentru webraptor



poate te-as desfinta eu daca as posta revista de la CIA 2005 unde se vede clar ca o fata pe nume gartu alexandra a facut site-ul facultati.ro ... imi pare rau ca m-am legat de intro , dar daca tu stiai cu ce se mananca web developmentul puneai intr-un html flashu , de altfel cum si e cred , da mai puneai si un link scipt intro ca nu e nu stiu ce ...
iti pare rau ca nu vi la galaciug ? sa fim seriosi . incerci sa te iei de cineva care o sa mearga si ti ciuda .. si trec toti dracii prin tine . imi pare rau de limbaj vivi, mai ales ca e si postul mare .
nu mai raspunzi la afirmatii ? pai cred si eu cand vezi ca ti se infunda . ai comentat , am recunoscut bine , dar acuma cand e vorba de tine bagi coada intre picioare .... vai vai ....

http://www.andreigh.3x.ro/index.php nu este FACULTATI.RO. Ci este un site cu facultati facut de andrei pentru infoeducatie. Poarta numele acesta pentru a fii mai evident despre ce este vorba in lucrare.

2nd. el nu vine la galaciuc fiindca e la facultate acum :smile:

In al 3-lea rand.. te asteptam la galaciuc cu mare nerabdare sa... MAMBO :laughing:
Mega_Bytu


webraptor, nu e mai rapid sa recunosti ca sunt templates decat sa cauzti scuze si alte porcarii? ce naiba, odata ca e dovada tu mai vii si spui cai facut de tine, sa fim seriosi.

Nu cred ca firma pt care zici ca ai facut siteul daca am intzeles bine stie ca e template.


din cate am vazut eu pe mai sus , am recunoscut ca e template ... pacat ca nu ai ochi decat pentru ce vrei tu sa vezi !
Jay-C
webraptor ™
lordbyron


daca facultati.ro e al meu sau nu pot sa-ti spuna si ceilalti vizitatori ai forumului, care au asistat anul trecut la prezentarea mea, sau cei carora le aratam pe parcurs ce il faceam (jayc? bloodpath?). nu ca ai avea tu habar ce e ala xhtml strict, cand tu nici macar o aranjare in pagina nu esti in stare sa faci. despre uniconfex vad ca nu te-ai legat decat de intro, care am mai spus ca nu e al meu. de fapt, ce ma tot justific eu in fata unui nimeni?

cum ai spus si tu, e o pierdere de timp pentru amandoi. nu iti voi mai raspunde la afirmatiile ulterioare disperate care mai mult ca sigur vor aparea. imi pare doar rau ca nu o sa vin anul asta la galaciuc sa te desfiintez chiar eu cand vei aparea 100% sigur cu un template. am incheiat discutia.

vivi, if you can read this, sterge reacu jegul asta de discutie, e mult prea offtopic si jenant pentru webraptor



poate te-as desfinta eu daca as posta revista de la CIA 2005 unde se vede clar ca o fata pe nume gartu alexandra a facut site-ul facultati.ro ... imi pare rau ca m-am legat de intro , dar daca tu stiai cu ce se mananca web developmentul puneai intr-un html flashu , de altfel cum si e cred , da mai puneai si un link scipt intro ca nu e nu stiu ce ...
iti pare rau ca nu vi la galaciug ? sa fim seriosi . incerci sa te iei de cineva care o sa mearga si ti ciuda .. si trec toti dracii prin tine . imi pare rau de limbaj vivi, mai ales ca e si postul mare .
nu mai raspunzi la afirmatii ? pai cred si eu cand vezi ca ti se infunda . ai comentat , am recunoscut bine , dar acuma cand e vorba de tine bagi coada intre picioare .... vai vai ....

http://www.andreigh.3x.ro/index.php nu este FACULTATI.RO. Ci este un site cu facultati facut de andrei pentru infoeducatie. Poarta numele acesta pentru a fii mai evident despre ce este vorba in lucrare.

2nd. el nu vine la galaciuc fiindca e la facultate acum :smile:

In al 3-lea rand.. te asteptam la galaciuc cu mare nerabdare sa... MAMBO :laughing:

1: nici nu am spus ca e facultati.ro ... la concurs fata a facut apel sa incerce cineva din minister sa preia de la posesor facultati.ro pentru a pune site-ul ei ...
2: bravo lui ...
3: imi pare rau ca o sa va dezamagesc
4: paste fericit
Mega_Bytu


ce draq de programare are un site de prezentare de genul ala, 3 tabele in baza de date ?


poate ca nu e vorba de site-ul ala ...
si poate e vorba de o baza de date cu .. nu numar tabelele si fielduri c innebunesc ... , dar iti spun ca baza de date dupa instalarea site-ului are pe acum 3,2 mb , iar site-ul e gata cam 50% ... asa ca ce ar fi sa nu mai comentezi ...

yo! webraptor … nu mai are rost sa vi la Galaciuc cu o asa atitudine … daca nu vrei “sa MAMBO” si tu ! :smile:



Oricum iti zic webraptor … se vede ca esti doar un rookie! Daca vrei sa vezi ce s-a intamplat cu alta persoana care s-a dat patrat pe forum cauta posturile lui adi2003 de anu’ trecut.



Aaah … si nici nu vreau sa-mi imaginez ce s-ar intampla daca ar afla comisia de la etapa judeteana cat de frumos sti sa porti o discutie cu ceilalti concurenti.



/pt. cei ce au fost la editia trecuta

Nu stiti ce s-a intamplat cu siteu’ Mecena?

ala ii dobitoc get beget … no ofence … da eu daca am facut un site dupa un template , vorbesc de site-ul actual ? inseamna ca sunt bun de rastignit sau cum ?

is curios cati dintr voi pot sa puna mana pe inima si sa jure ca nu au facut nici un site dupa un template , ca nu s-au inspirat din vreun css , ca nu au incercat sa copieze ceva deja creat !

asa ca ar fi o chestie sa nu mai toti bagati de vina ca la un moment dat si voi ati facut site-uri care “seamana” cu altele .

nu zice nimeni sa nu te inspiri dintr-un template sau dintr-un style de css, toata lumea o face, dar depinde si cat de mult te inspiri … in cazul tau … cam mult. oricum nu stiu in ce stadiu se afla proiectul tau dar iti recomand sa ai grija pentru ca te poate costa mult un site cu template-ul “inspirat cam mult”. acelasi lucru s-a intamplat si cu MAMBO. :wink:



spor la munca

cel la care lucrez acuma e 0% inspirat … plus ca aduce ceva inovatii , sa le zic asa , care nu mai exista pe alte portaluri .



fie ca vreti sa credeti fie ca nu , atunci cand am timp … stau si fac de la mine , nu copiez , dar site-ul ala facut contratimp intre craciun si anul nou cerea ceva … si a iesit cum il vedeti



in fine cel tarziu in 26 mai o sa fie lansat … o sa va convingeti atunci (vorbesc de site-ul la care lucrez)

a si o sa fie in engleza , asa ca invatati dac nu stiti .

webraptor


poate ca nu e vorba de site-ul ala ...
si poate e vorba de o baza de date cu .. nu numar tabelele si fielduri c innebunesc ...


atunci vb clar nu vb pe langa subiect

baza de date de 3.2 mb, sunt curios ce tzii in ea, si cat de eficient ai facuto sa ajunga la sizeul ala, mai ales ca din cate intzeleg nui lansat.

webraptor


fie ca vreti sa credeti fie ca nu , atunci cand am timp ... stau si fac de la mine , nu copiez , dar site-ul ala facut contratimp intre craciun si anul nou cerea ceva ... si a iesit cum il vedeti



nui o scuza ...

webraptor


is curios cati dintr voi pot sa puna mana pe inima si sa jure ca nu au facut nici un site dupa un template , ca nu s-au inspirat din vreun css , ca nu au incercat sa copieze ceva deja creat !
asa ca ar fi o chestie sa nu mai toti bagati de vina ca la un moment dat si voi ati facut site-uri care "seamana" cu altele .



un site bazta pe template nam facut nici odata. dintru exemplu de css te inspiri, normal, da nu copiezi.

nu am copiat ceva creat, unde am folosit ceva opensource am specificat clar. stii cum e respectarea drepturilor de autor.

un site care seamana cu altul la design, la elemente de design mai exact, e putzin probabil sa fie.

nare sens sa vii cu atitudine dinasta.

sa ma bag si eu in seama un pic

asa din cate am citit si eu pe aici observ ca webraptoru asta e destul de paralel cu ceea ce inseamna webdesingu … chiar si folosind template arata nasol siteu ala … si pacat de el ca e si mincinos

nu prea ti se arata un viitor prea stralucit pradatorule :smiley:

Mega_Bytu
webraptor


poate ca nu e vorba de site-ul ala ...
si poate e vorba de o baza de date cu .. nu numar tabelele si fielduri c innebunesc ...


atunci vb clar nu vb pe langa subiect

baza de date de 3.2 mb, sunt curios ce tzii in ea, si cat de eficient ai facuto sa ajunga la sizeul ala, mai ales ca din cate intzeleg nui lansat.

webraptor


fie ca vreti sa credeti fie ca nu , atunci cand am timp ... stau si fac de la mine , nu copiez , dar site-ul ala facut contratimp intre craciun si anul nou cerea ceva ... si a iesit cum il vedeti



nui o scuza ...

webraptor


is curios cati dintr voi pot sa puna mana pe inima si sa jure ca nu au facut nici un site dupa un template , ca nu s-au inspirat din vreun css , ca nu au incercat sa copieze ceva deja creat !
asa ca ar fi o chestie sa nu mai toti bagati de vina ca la un moment dat si voi ati facut site-uri care "seamana" cu altele .



un site bazta pe template nam facut nici odata. dintru exemplu de css te inspiri, normal, da nu copiezi.

cu css chiar n-am avut nici o treaba, numai cu cele 2 gifuri sau 3 care sunt in parte de top a gradienturilor ... alea le-am luat direct si le-am bagat in codul meu ...
daca iti inchipuiai ca am copiat tot codul sursa cu css cu tot te inseli.

cine a spus ca vin cu atitudine din-asta ?
RaduSka

sa ma bag si eu in seama un pic
asa din cate am citit si eu pe aici observ ca webraptoru asta e destul de paralel cu ceea ce inseamna webdesingu .... chiar si folosind template arata nasol siteu ala ... si pacat de el ca e si mincinos
nu prea ti se arata un viitor prea stralucit pradatorule :smiley:


hai nu mai spune ? ce dume am bagat ?
is curios ?

poate ca ii iau apararea ca ii de la mine din orash dar … nu fiti asa duri cu el ca e rookie, va rog io foarte mult! Omu a gresit dar nu trebuie sa il trantim la pamant incat sa nu se mai poata ridica (wuei ce expresii debitez), sa-l ajutam un pic sa o ia pe calea cea buna! :wink:

pradatorule , may the LIGHT be with you !!!

se pare ca raptoru nu vrea sa o ia pe calea cea buna, s-au cel putzin nu s-a prins ca nu il critica nimeni aiurea.

:unamused:

Nu inteleg de ce continuati… :flushed:

bloodpath

:roll:
Nu inteleg de ce continuati... :flushed:



Hai sa facem un forum pentru Rapthor