Info.ed.2005

aaaa … sa inchida cineva topicu asta ca mai mult incurca

dirtykid
bloodpath

:roll:
Nu inteleg de ce continuati... :flushed:



Hai sa facem un forum pentru Rapthor
hai sa acordam premiul pentru prostie pentru ... ma abtin ... ne mai vedem copilasi

webraptore, hai mai las-o moale cu rahaturile astea…

vreau sa stiu si io, tu ce te consideri? web designer? fiindca a lua un template si a schimba pe acolo textu se numeste tehnoredactare. :smiling_imp::

P.S. (evil me :smiling_imp:: )

http://shakespearefestival.rebreanu.com vs. http://www.mastertemplates.com/templates/029.htm



Btw, please enlighten me la faza cu “io pot folosi templateurile ca le-am cumparat etc…” ca aici nu mai tine:

If you download our free web templates then link back to www.mastertemplates.com is required and always appreciated. Also, please visit the Link Us section.
webraptor ™
dirtykid
bloodpath

:roll:
Nu inteleg de ce continuati... :flushed:



Hai sa facem un forum pentru Rapthor
hai sa acordam premiul pentru prostie pentru ... ma abtin ... ne mai vedem copilasi

Tu inca nu stii sa inveti. Un sut in fund e un pas inainte , ar trebui sa ne mai respecti si pe noi ca nu iti vrem raul , mie chiar imi face placere sa mai avem printre noi (inca) un om talentat , insa tu mai ai de invatat , trebuie sa accepti ce ti se zice , si sa incerci sa progresezi.

Si...

Daca ma faci pe mine prost , atunci tu cum esti ?

da unde scrie numele meu ca eu am facut site-ul sau cum ?

Io vad in josu paginii webraptor hosting… si un link spre rebreanu.com pe care banuiesc ca tot tu l-ai conceput… nu te mai scoate ca nu are rost :wink: Cum se zice: “Ur Busted!” :stuck_out_tongue:

:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:





Asta-i ceva roman sf cu raptorica in rol principal…raptorica maestrul absolut , creatorul cerului si pamantului…poti sa ai tu tot dex-ul incorporat in cutia aia toracica ce o porti pe cap :smile: …daca nu sti sa-ti respecti adversarii , prietenii de discutie…esti un nimic!

Chiar te sfatuiesc sa te comporti la fel si cu clientii ce-i vei avea de-a acum in colo (daca vei avea)…incearca sa le acorzi si lor premii pentru … ma abtin …

Si inca ceva…nu am citit toate posturile caci sunt stupide…dar am de spus un singur lucru despre facultati.ro …site-ul apartine baiatului cu pricina…nu venii cu acuzatii…ca poa` vine john constantine si te trimite la cules de mure in adancuri :smile:

Am o propunere…sa-l lasam pe raptorica sa umple acest topic cu experientele lui anterioare…ca se pare ca daca ne “bagam in seama” ii dam idei noi pentru roman…

Multumesc pentru timpul acordat

bloodpath

Multumesc pentru timpul acordat



Cu placere senor
  1. Ca sa schimb directia putin (daca nu va suparati, oricum,

    de mult n-am mai “savurat” un clench asa de ego-uri), imi zice

    cineva perioada in care se tine concursul? (Stiu ca scrie

    altundeva pe infoeducatie sau pe edu.ro, dar va rog sa ma credeti

    ca nu am timp sa butonez intr-o zi asa minunata si binecuvantata ca asta!)



    2. E adevarat ca persoanele fizice minore (dar peste 16 ani) nu pot fi asociati ai

    unei firme (banuiesc)? Asta e intrebare pentru mine, cu raspuns de importanta

    cruciala,o sa va multumesc…



    3. In sprijinul lui webraptor (prea se ia toata lumea

    de el, chiar daca…): Floppy nici tu cand erai in fasa nu scoteai lucruri exemplare!

    Meritul lui e ca stie (sic!) php. Celor cu experienta muulta,

    amintiti-va de unde ati plecat. Si - credeti ca de fapt o critica “,” “constructiva” ii e de folos lui, la cum interpreteaza lucrurile?

    Ok, nu e elegant sa preiei template-uri, dar cand originalitatea nu e prioritara,

    se face. In fine… Ne vedem in lumea afacerilor!



    BlackKiss, stii cine ofera sponsorizari? Siemens. Dar trebuie sa aiba de ce.



    Va salut!



    Cea mai fericita si norocoasa!
2. E adevarat ca persoanele fizice minore (dar peste 16 ani) nu pot fi asociati ai
unei firme (banuiesc)? Asta e intrebare pentru mine, cu raspuns de importanta
cruciala,o sa va multumesc...


E foarte adevarat ca persoanele minore nu pot fi asociati ai unei firme,dar poti ruga unul dintre pariniti sa te reprezinte,asta pana inplinesti 18 ani , dupa care e nevoie doar de niste anexe la actele firmei si niste semnaturi (bine sa nu uitam de cotizatia la stat), si patile socilale din firma care apartin parintelui se pot trece pe numele tau.Asa s-a intamplat si in cazul meu , cand m-am lovit de aceasta problema .... Bafta !!! :smiley: