Instalare lucrari pagini web

Buna ziua,
Imi puteti spune in cat timp pot primi informatiile necesare instalarii lucrarii pe server-ul pus la dispozitie?
M-am inscris de o zi (27iulie)-pe ultima suta de metri :hankey: - si am observat ca proiectul meu a fost adaugat in lista de lucrari inscrise(la sectiunea Web) insa nu am primit nici un email. Adresa de email folosita la inregistrare este corecta(lucageorgian@gmail.com).
Va rog sa imi spuneti daca am gresit undeva sau problema nu este de la mine.
Multumesc!

Si eu ma aflu in aceeasi situatie ca Luca Georgian in legatura cu unul dintre proiecte. (Online Visual PHP IDE)

La inscriere scrie


Fiecare inscriere este validata de un administrator si va aparea in lista de lucrari dupa aproximativ 24h.


Motivul este foarte simplu. Administratorul nu stă tot timpul să verifice lucrările noi ci le verifică periodic :smile:.

Am inscris priectul si am observat ca spatiul alocat este de 1 GB. Baza de date a jocului ocupa in jur de 700 MB minim avand in vedere ca sunt multe date. O alta problema este ca nu am cum sa ii fac upload din cauza marimii si a conexiunii mele la internet. Exista o alternativa: sa fac upload la chestiile esentiale ale bazei de date (150MB) iar apoi sa execut scriptul de instalare si sa genereze restul datelor dar pentru asta trebuie acces cli la contul meu si mai consuma si ceva resurse.
Ce pot face?

Robert

Accesul ssh nu se poate da.
Dar chiar ai nevoie de 150Mb sau 700Mb pentru prezentare?
Cu ce te pot ajuta este să îţi măresc puţin quota-ul.

salut . am si eu o problema. m am inscris 27 si am aplicatia facuta in asp insa nu am primit inca datele de access. este vreo problema cu asta ? ( pt ca am trecut de limita de incarcare - 28 iulie )

Da,
Momentan se lucrează la suport pentru tehnologii Microsoft. Sunt 5 astfel de lucrări.