Internetics 2005

Care dintre voi participa anul acesta la Internetics ?Si cu ce?

Echipa cu care vin eu, de la galati.

www.todom.ro

si eu din Baia Mare

www.repka.ro

am uitat sa zic …

si noi mergem cu gotech.ro , vecini cu MegaBytu

Mega_Bytu … nice job cu repka.ro, chiar imi place :smile:

hehe, thanks!

very nice job megabitule , suntem mandrii de tine !!!

merci Radu, again!



nice job si www.gotech.ro, intratzi acolo sa vedetzi ce inseamna Flash :smile: felicitari!

jay-c…in sfarsit…alt design…dragut si…felicitari…

GoTech…eeeh…

bytule , participi la internetics cu repka? sau ai incurcat cu infoeducatie? :wink:

particip si la Internetics. :smile:

Bytule , sa il aduci si pe Eoci la Internetics , ca ni e dor de el :smile:



O sa fie misto la Bucuresti …

Mai ales ca vine si Vivi :sunglasses:

dirtykid, vb cu el daca vrea sa vina :stuck_out_tongue:.



Pai normal ca o sa fie misto.

Vivi cu ce site-uri vii la Internetics?

Vivi vine cu Doizece



Trage de el , poate face o excursie pana la Bucuresti , sa vada si insularii World Trade Center Bucuresti :laughing:

hehehe, hai la Bucuresti :smile:



nici un comentariu despre editia 2005 a Internetics?

Eu nu mai merg cu voi niciunde…iar vreti sa-mi faca cu mana ciudatii?

:fearful:

Anul acesta doizece.ro participa mai mult din motive de marketing, nu am facut nimic special la el pentru a castiga Internetics si noi nu il consideram un premiu pentru noi ca si creatori de site-uri web.



Va recomand un alt site in care am fost foarte implicati eu si cu irina (suntem cei care ne-am ocupat de realizarea tehnica… si nu numai): www.5pm.ro ;-) Parerea mea este ca va fi unul dintre castigatorii categoriilor la care e inscris. :smile:

Vivi

Anul acesta doizece.ro participa mai mult din motive de marketing, nu am facut nimic special la el pentru a castiga Internetics si noi nu il consideram un premiu pentru noi ca si creatori de site-uri web.

Va recomand un alt site in care am fost foarte implicati eu si cu irina (suntem cei care ne-am ocupat de realizarea tehnica... si nu numai): www.5pm.ro ;-) Parerea mea este ca va fi unul dintre castigatorii categoriilor la care e inscris. :smile:



Dupa cum am zis si pe forum la internetics , Doizece castiga , "parerea mea" :wink:

yay…am vazut 5pm acu vreo doua luni daca tin bine minte…nice job :wink:

Well… doizece a castigat, la fel si 5pm.

Multumesc tuturor celor care au crezut ca se va intampla asta. :smile:



Noi ne-am bucurat foarte tare.