Intrebare despre participare

salut



echipa care a lucrat la proiectul ajuns la faza finala numara 3 persoane, si din cate am inteles, numai unul are dreptul sa ajunga la galaciuc.



intrebarea mea este daca si ceilalti 2 membri pot veni la galaciuc platind, desigur, integral locul in tabara. si daca da, cui trebuie sa ne adresam in acest sens.



multumesc

Atentie: Dau cu parerea:)!

Eu stiu ca DA. Si initial vb cu profu insotitor si locurile se vor plati in tabara, adica fiecare judet are 4 locuri (sau 2?) + 1 prof asigurate, iar restu vor fi platite. Dar cred ca un organizator ii mai avizat sa-ti raspunda

Din cate shtiu cabana este destul de incapatoare shi nu cred ca s-ar supara cineva sa vina toata echipa.

In privinta dormitului:

1. cred ca putetzi sa impartzitzi acelashi pat (lucru asta ii fain cand este o fata in echipa :laughing: )

2. restu echipei poate dormi afara in cort … shtiu multe persoane care au procedat asha

Mai mult ca sigur ca mancarea de la cantina trebuie platita … sau mai bine mancatzi altceva.

Nu shtiu daca restu echipei poate participa la seminarii shi alte chestii organizate in tabara (… ca se pot strecura asta e alta poveste :hankey:)



Toate aceste precizari nu sunt oficiale shi sunt valabile cu conditzia ca restul echipei sa vina pe cont propriu.

Puteti veni in tabara!

Dar se plateste aproximativ 1,5 mil lei, indiferent de conditii :smile:



emil onea

1,5 mi lei de persoana ( cu masa si cazare) ??

Nu se poate plati doar cazarea?

Din cate stiu anul trecut niste fete care au venit cu noi cu platit in jur de 850 mii pentru cazarea pe durata taberei.

Jay-C

...niste fete care au venit cu noi...


:laughing: :laughing: :laughing:
Jay-C

anul trecut niste fete care au venit cu noi


1. Vin shi in anul asta ? :question: :question: :question: :question:
2. Is bune ? :question: :question: :question: :question:
3. Daca da .... dau o bere frate ... m-ai scos din singuratate. :laughing:

Ele nu… s-ar putea ca sa vina altele anul acesta:)

Nu conteaza … sa vina fete numai … ca asha singuri pe munte nu are farmec … mai bine ma galugaresc :hankey:.

vai vai … ce concurentza o sa fie … si la sesiune si la fete …may the best man win :smile:)

ay-ay-ay!

Nu pot sa nu observ nivelul ridicat al testosteronului din anumite post-uri la anumite topic-uri :wink:

partea utila:

Celor care dau inapoi dinaintea pretului: ati putea incerca sa gasiti sponsori. Compuneti un contract, parafat de liceu, puneti-l intr-o mapa eleganta… “Buna ziua, suntem… si participam la concursul national de soft si pagini web Infoeducatie, si cum cheltuielile aferente sunt destul de ridicate, ne-am gandit ca ne-ati putea sponsoriza…” Haine elegante, discurs ingrijit si se rezolva. Noi cel putin asa am facut rost de bani pentru toata echipa (4).

partea buna:

Lumii i se face mila (in special firmelor mari si corporatiilor, Siemens, Alcatel, UPC etc) si, in consecinta, contul se umple

partea proasta:

Contabilii scolii sunt in vacanta si s-ar putea sa primiti banii dupa Galaciuc. [partea buna - followup] Macar e un decont :unamused:

Succes!

It’s no big deal, I managed… :sunglasses:

Mda, testosteronu e la nivel alarmant, si dupa cum un mare prof de sport o zis: “sunteti niste bombe cu hormoni”. :smile:

Oricum, cu sponsorizarile e aiurea. Mie mi rushine sa ma duc asa… Ii mai fain sa primesc bani din premii :stuck_out_tongue:.