Lista premianti 2004

:bulb: Cred ca ar fi foarte frumos daca s-ar publica lista premiantilor InfoEducatie 2004 pe prima pagina a site-ului! :laughing:

si mai frumos ar fi daca nu ar mai aparea 100 de threaduri cu acelasi scop, sau prin diverse locuri unde nu au ce cauta (seminarii?)…

Apropos de clasamente, oameni buni… as vrea sa vad si eu un clasament la soft cu mentiunile ordonate dupa punctaje.

Din pacate, decizia juriilor a fost sa nu publice punctajele.

De aceea se vor afisa si pe site in aceeasi forma in care au fost afisate in tabara.

Atunci sa imi spuna personal cate puncte am , si pe ce loc sunt !



Decizia asta cred ca trebuia luata impreuna cu participantii …

cata transparenta…

Internetics :flushed:



Sau nici macar nu s-au dat note ? Au zis “ala se califica , ala nu … ala ia mentiune , ala nu”



Sunt curios … care a fost sistemul ?

Inainte sa dam cu paru’, sa ascultam motivele pentru care nu se publica punctajele din tastatura unui “oficial”.



Asteptam… :unamused:

note s-au dat… cel putin la web… am vazut eu liste

s-ar putea sa gresesc, dar … la web … s-au afisat punctajele. eu le-am gasit pe CD (CD:\rezultate.xls)

exact se gasesc la web pe cd …sar sub o forma mai “altef” o forma in care mecena si infoDev isi pastreaza loucrile si centrul de excelentza si css sar pe locurile 3 si 4 si best games e pe 5 …si apoi lista :stuck_out_tongue:P dar nu sunt punctajele adv … mi-a explicat vivi

Dar eu vreau sa vad punctajele finale la fiecare in parte , asa cum apareau pe foile celor din comisie , cu C1 , C2 … blabla



Sa aud si eu pe unu caruia nu ii convine , inafara de mambo.

Ceea ce doresti tu e de domeniul fantasticului.

Lista cu punctajele nu cred ca exista.

Ceea ce nu exista nu poate fi publicat nu?

Vezi sa nu mori de curiozitate. Si 2005 e un an nu?

Daca esti primul nu ai nevoie sa vezi punctajul.Nu?

Wolfy_san

Vezi sa nu mori de curiozitate. Si 2005 e un an nu?
Daca esti primul nu ai nevoie sa vezi punctajul.Nu?


si care e treaba ta daca el vrea sa vada punctajele? nu e normal sa se afiseze, ca sa se stie? e vreun secret? am senzatia ca unii vin si se baga ca musca-n lapte. ma omule, daca n-ai nimic de zis, taci din gura.

Crezi ca pe mine nu ma intereseaza punctajele?

Eu as vrea sa vad fisele juriului, dar ceea ce vreau eu e imposibil.

Daca le ai tu mi le dai si mie?

Wolfy_san

Daca le ai tu mi le dai si mie?

:neutral_face: uh?

anyway, ne agitam degeaba. pe oamenii din jurii nu-i intereseaza nici macar atat cat sa puna o lista completa cu ORDINEA finala a proiectelor (exceptand web)... nu o sa vedem niciodata picior de juriu pe aici cu atat mai putin punctajele...

ru-si-ni-ca !