Magazin Online Give.Ro - Web - Galati - 2009 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Galati

Descriere

O aplicatie moderna si solida de online shopping, dezvoltata pe platforma .NET, care poate constitui o optiune ideala pentru cei ce doresc sa-si cumpere online accesorii de imbracaminte si incaltaminte.

Tehnologii

C#, ASP.NET, MSSQL, dotNET + XHTML, CSS, JavaScript.

Cerinte sistem

Sistem de operare Windows, Visual Studio 2008 + Firefox.
Resurse hardware cel putin rezonabile.

Realizatori

Bosneaga Alin

  • Scoala: Colegiul National “Al. I. Cuza”
  • Clasa: 10
  • Judet: Galati

Screenshots



frumos,imi place…la suceava la inceput nu credeau aia ca u l-ai facut :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ca sa vezi…si eu eram in sala la Suceava. Ceva noutati pe site?

Salutare :smile:

La Suceava n-am apucat sa prezint destul de multe dintre facilitatile magazinului (cos de cumparaturi, facturi, activarea contului, etc). Am avut si o eroare care a stopat practic debuggerul iar asta probabil m-a costat destul de mult. :unamused:

Voi mai lucra luna care urmeaza ca sa aduc cat mai multe updates aplicatiei.

Aliniuz

Salutare :smile:

La Suceava n-am apucat sa prezint destul de multe dintre facilitatile magazinului (cos de cumparaturi, facturi, activarea contului, etc). Am avut si o eroare care a stopat practic debuggerul iar asta probabil m-a costat destul de mult. :unamused:

Voi mai lucra luna care urmeaza ca sa aduc cat mai multe updates aplicatiei.


debugger? nu-l rulezi direct de pe IIS?:|
timotei21
Aliniuz

Salutare :smile:

La Suceava n-am apucat sa prezint destul de multe dintre facilitatile magazinului (cos de cumparaturi, facturi, activarea contului, etc). Am avut si o eroare care a stopat practic debuggerul iar asta probabil m-a costat destul de mult. :unamused:

Voi mai lucra luna care urmeaza ca sa aduc cat mai multe updates aplicatiei.


debugger? nu-l rulezi direct de pe IIS?:|
Nu am IIS la VisualStudio, e alt WebService.
Visual Web Developer vine cu IIS.