Modificari ulterioare

Salutare tuturor!
As vrea sa stiu daca se mai pot aduce modificari siteurilor dupa ce au fost puse pe host…Multumesc!

Mici modificări da. Dar aveţi mare grijă.

În timp ce faceţi acele mici modificări pe ultima sută de metri vă puteţi crea erori în lucrare.

Nu vă bazaţi pe faptul că mai lucraţi în tabără. Există posibilitatea să se taie accesul la ftp în momentul în care ajungeţi în tabără.

Cred ca era mai ok daca anunturile privind datele limita erau anuntate mai din timp. Spre exemplu proiectul de la web era planuit sa-l instalez pana pe 30-31, avand in vedere faptul ca anul trecut acest lucru a fost posibil si in ziua concursului. :smile:

LE : Asta inseamna ca cei de la web numai pot lucra decat pana maine?:slight_smile:

Cu alte cuvinte, versiunea finală a lucrării noastre trebuie urcată pe host până pe 1 August ?

Cu alte cuvinte. Până mâine urcaţi ce aţi făcut până acum. Până pe 1 urcaţi eventualele retuşuri.

Din experienta mea ca fost participant şi membru de juriu nu o să apucaţi să codaţi în 3 zile aşa de mult, încât să vă schimbaţi radical aplicaţia şi să vă influenteze semnificativ punctajul final.

Sfatul meu este ca după 28 să retusaţi aplicaţiile încât să fie pregătite pentru prezentare.

Şi după 28 să vă pregătiţi prezentările.

mitza

Cu alte cuvinte. Până mâine urcaţi ce aţi făcut până acum. Până pe 1 urcaţi eventualele retuşuri.

Din experienta mea ca fost participant şi membru de juriu nu o să apucaţi să codaţi în 3 zile aşa de mult, încât să vă schimbaţi radical aplicaţia şi să vă influenteze semnificativ punctajul final.

Sfatul meu este ca după 28 să retusaţi aplicaţiile încât să fie pregătite pentru prezentare.

Şi după 28 să vă pregătiţi prezentările.



Sfatul l-ai dat. Însă acum depinde de fiecare dacă alege să-l urmeze sau nu. Unii lucrează mai bine sub presiune.