Moisenicoara.ro - Web - Arad - 2008 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Arad

Descriere

moisenicoara.ro este site-ul oficial al Colegiului Naţional “Moise Nicoară” Arad din data de 19 aprilie 2008. moisenicoara.ro doreşte să aducă inovaţie în domeniul site-urilor de şcoli prin adoptarea unei strategii de conţinut creat de utilizatorii săi, deopotrivă elevi şi profesori.

Tehnologii

XHTML, CSS, JavaScript, RSS, MySQL, PHP, Google Search API, Google Maps API, Smarty

Cerinte sistem

Browser care respectă standardele web actuale.

Realizatori

Bora Valentin

  • Scoala: Colegiul Naţional “Moise Nicoară” Arad
  • Clasa: 11
  • Judet: Arad

Ciosici Manuel Rafael

  • Scoala: Colegiul Naţional “Moise Nicoară” Arad
  • Clasa: 11
  • Judet: Arad

Screenshots

Salut,

Am o recomandare pentru site, din ce vad din screenshot (pt. ca adresa web nu merge) pagina e prea stearsa, lipsita de viata (noroc cu sigla RSS). Poti adauga poze din galerie sau un header mai colorat. :smile:

Tipilor voi aveti o problema grava daca voi sunteti in stare sa credeti ca puteti rezolva ceva cu pagina aia e cam nasol … anyway GL :wink:

NightKhaos.MzQ

Tipilor voi aveti o problema grava daca voi sunteti in stare sa credeti ca puteti rezolva ceva cu pagina aia e cam nasol ..... anyway GL :wink:


Ne putem lipsi de astfel de mesaje. Data viitoare te rog sa ne scutesti!
Va rog sa va rezumati la critici si discutii constructive legate de lucrare.

Warning: array_values() [function.array-values]: The argument should be an array in /home/rmoi5604/public_html/controllers/Admin.controller.php on line 68

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rmoi5604/public_html/controllers/Admin.controller.php:68) in /home/rmoi5604/public_html/classes/Smarty/Smarty.class.php on line 1231


Vezi ca ai erori! :wink:

Si stiti ca MooTools nu se ia in considerare,nu?

Da mai am o intrebare, din curiozitate . De ce indexul are pe prima linie :

<?xml version=“1.0” encoding=“UTF-8”?>
?
D@rk-s

Da mai am o intrebare, din curiozitate . De ce indexul are pe prima linie :

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
?

Nicio problema: uite, http://www.w3.org/TR/xhtml1/#normative

Merci si pentru semnalarea erorii. Ne vom ocupa de ea.

… si chestia asta a luat premiul I ?
din cate am auzit, datorita a http://www.romautentic.ro/ au luat (cei care au participat stiu despre ce e vorba).
Nu meritau!

... si chestia asta a luat premiul I ?[/quote:1saqavoc]

[quote:1saqavoc]Nu meritau!


Te rog sa argumentezi.