Monumente Istorice din Foc?ani - Web - Vrancea - 2011 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Vrancea

Descriere

Site-ul a fost realizat odat? cu un proiect la istorie, în care am fost nevoit s? prezint la or? câteva Biserici Monumente Istorice din Foc?ani. ?i cum pe Internet nu am gasit prea multe poze sau informa?ii, am fost ?i am f?cut poze, am pus intreb?ri în stânga ?i în dreapta. Odat? problema-mi l?murit?, ?i proiectul terminat m-am gândit c? nu ar fi r?u s? pun tot ce am strâns într-un site. ?i asta e ceea ce am reu?it s? fac. Sper s? v? plac? !

Tehnologii

Html, Css, JavaScript

Cerinte sistem

Conectare Internet, Rezolu?ie recomandata 1280*1024 px, 512 RAM, Mouse, Tastatura

Realizatori

Miclea Ioan-Dorel

  • Scoala: Liceul Pedagogic ”Spiru Haret” Foc?ani
  • Clasa: aXI-a
  • Judet: Vrancea

Screenshots



salut ! exista vreo posibilitate sa apara diacriticele la descrierea site-ului sau sa fie inlocuite cu litere normale(fara diacritice) ?

gigaevil

Toate lucrarile sunt postate automat pe userul Muflonel si din cate stiu ar trebui sa-i trimiti un private message dl Mihai Oaida (Mitza) memberlist.php?mode=viewprofile&u=295

Sper sa si fie corecta informatia




Mersi:D

Hmm probleme cu webcamu :confused: http://descoperavrancea.ueuo.com/webcamfocsani.html

“Vrancea, Monumente Istorice din Focsani”, iar pe prima pagina ai pus Manastirea Prislop. :question:

Juriul nu prea pune mare accent pe continutul informational ci pe codul pe care l-ai scris tu. Daca tu te vei chinui sa scrii 10 pagini despre Focsani te asigur ca juriul nu te va lasa sa citesti mai nimic, deoarece continutul este nerelevant cu subiectul concursului.

ai dreptate, dar putina atentie nu strica.