Participare ca spectator

Eu si inca un prieten vrem sa particpam la concurs in calitate de spectatori. Va rog sa-mi dati detalii, pe cine trebuie sa contactez, cat costa, daca exista ceva conditii etc.



Multumesc anticipat

StTwister

Eu si inca un prieten vrem sa particpam la concurs in calitate de spectatori. Va rog sa-mi dati detalii, pe cine trebuie sa contactez, cat costa, daca exista ceva conditii etc.

Multumesc anticipat


Costul este de cca 30 RON/zi
Nu inteleg intrebarea "daca exista conditii"...
Conditiile sunt cele de tabara...se pot vede pe net
Plata se va face in tabara, se emite chitanta

Nu trebuie facute ceva rezervari? Exista garantat locuri libere?

vi cu cortu’ daca nu exista … dormi in cantina pe scaune … cazarea nu trebuie sa fie o problema ! :smile:

Si eu sunt intr-o situatie similara. Prietena cu care am lucrat site-ul doreste sa vina si ea (mi s-ar parea si corect).



Deci nu este o problema cu cazarea, iar chitanta se achita in tabara, din cate am inteles… Dar in legatura cu transportul (pentru biletul ei)? Cui ar trebui sa ne adresam? (este prima editie de Galaciuc pt. amandoua)



Si mai am o intrebare: daca proiectul ne apartine amandurora, diploma de participare pe care o vom primi sau o eventuala diploma (in cazul unui premiu) va avea trecute ambele nume pe ea, chiar daca doar particip “oficial” la concurs?



Multumesc anticipat,

Alexa

Si eu sunt intr-o situatie similara. Prietena cu care am lucrat site-ul doreste sa vina si ea (mi s-ar parea si corect).

Situatia nu este similara :smile: . Colega cu care ai facut site-ul va venii in calitatea de participant nu spectator.

In legatura cu participarea ei , deci si in legatura cu biletul de tren ar trebui sa va adresati profesorului insotitor care va venii cu voi.

In cazul unui premiu este normal ca toti elevii care au lucrat la proiect sa primesca diploma.
mitza


In cazul unui premiu este normal ca toti elevii care au lucrat la proiect sa primesca diploma.


este normal... :stuck_out_tongue: sa speram ca asa va fii....

anu trecut nu s-au dat de participare :flushed:

Trebuie sa avem si aviz epidemiologic chiar daca nu participam la concurs?

evident… se cere in orice tabara :smile:

Vad ca nu mi-a raspuns nimeni la intrebare. Trebuie sa-mi fac griji in legatura cu locurile disponibile sau exista destule?? Sa stiu daca vin cu cort sau fara :smiley:

StTwister

Vad ca nu mi-a raspuns nimeni la intrebare. Trebuie sa-mi fac griji in legatura cu locurile disponibile sau exista destule?? Sa stiu daca vin cu cort sau fara :smiley:


am raspuns la intrebare
DA

exista destule locuri … in cel mai rau caz tre sa imparti patul cu colegu ! :smiley: