Participare

Am si eu o intrebare…

Pe langa cele 4 locuri oferite fiecarui judet, se mai pot plati si locuri suplimentare?

stev.matei

Am si eu o intrebare...
Pe langa cele 4 locuri oferite fiecarui judet, se mai pot plati si locuri suplimentare?



In principiu, DA. Cca. 35-40 RON/zi

Tabara tine in total 7 zile(adica 6 nopti)?

SASE zile si SASE nopti!

SASE SASI in SASE SACI



:smile:

ok…mai am o intrebare…pot veni in tabara si persoane care nu doresc sa participe la concurs(doar sa asiste)…?

da, in alti an s-a putut. preturile sunt aceleasi din cate mi-aduc aminte

emil
stev.matei

Am si eu o intrebare...
Pe langa cele 4 locuri oferite fiecarui judet, se mai pot plati si locuri suplimentare?



In principiu, DA. Cca. 35-40 RON/zi

Ok deci eu daca vreau sa vin cu proiectul, ma inscriu, si timp de 6 zile stau acolo, cu 40 de RON pe noapte, asta ar veni 240 de RON trabara, + transportul pana acolo... iar asta ar fi doar taxa de cazare? de masa ar fi separat?
Nu se poate veni doar in ultimele 2 zile, cele pentru concurs, ca daca 240 RON ar fi doar cazarea.. + masa + un suc sau altceva :-" ... banuiesc ca ar fi mai recomandat in ultimele 2 zile. Totusi daca cu 300 de RON te-ai incadra, ar merita toata saptamana...
Ce parerea ai ? : )

False. :laughing:
Daca ai trecut de faza judeteana si nu te afli in lotul de 4, dar esti calificat, poti sa vii platind aceasta suma.

St3faN

False. :laughing:
Daca ai trecut de faza judeteana si nu te afli in lotul de 4, dar esti calificat, poti sa vii platind aceasta suma.



Poti sa ma ajuti cu ceva in leg cu postu meu de mai sus?
Mersi :smile:

Incepand cu data de 29 dau raspuns la astfel de solicitari. Oricum, plata este 50 ron/zi , masa plus casa