Party, cand dam?

Se discuta la un moment dat prin tabara ca ar fi fain sa facem revelionu totzi astia care am participat la Galaciuc. N-am mai auzit discutii dupaia despre asta dar ar fi o idee interesanta care zic eu ca merita discutata. Ce ziceti? facem un revelion la Galaciuc anul asta sau ma rog in alta parte daca vretzi da nu are farmec :smile:.

ar fi super :smile:

Ai fi o idee excelenta, doar sa tinem cont ca drumul de la Focsani e cam naspa (s-ar putea nici sa nu fie curatat de zapada). Dar daca se curata, si vor fi lemne pentru sobe (in cabanele care au sobe) totul o sa fie ok. :laughing:

daca avem parte de un sofer ca cel din tura 2.2 de anu asta: va zic io ca nu scapam cu viata. I se opreste masina pe serpentine… uita de 2 ori sa traga frana de mana cand coboara… aa… si a uitat si sa ia o curba, era sa ne ducem in padure, prapate ce-o fi fost. Daca mai e si zapada… eu nu mai am curaj sa merg… :smile:

hmmz, sa nu ne lovim de probleme dinastea, sofer gasim cumva sa fie ok, organizatorii de la InfoEducatie ce parere au?

si prietenele , amantele , sotiile si prietenii raman acasa? :smile:))))))

ce revelion ar fi ala fara prieteni?

un revelion cu necunoscuti

mda… :wink: