Post-tabaerem

Jay-C

Vivi -> Fifi ( o neintelegere intre Vivi si lordbyron ) -> Fiona ( Vivi doesn't know ! )


N-ai inteles nimic.
Cat despre fetele pe care le dadeam afara din cabana unde se lucra la Open... chiar le dadeam afara zambind.

Nu-mi asum intreaga responsabilitate pentru ce am spus mai sus daca te-ai suparat :smile:.

hmmm…dupa ce ati deranjat pe acolo mai faceti si figuri nu? omul v-a lasat in cabana la open si voi ati facut galagie pe acolo , deranjand pe unii participanti…cand v-a trimis la plecare cu zambetu pe buze ati strambat din nas…sunteti lipsiti de bun simt!

S-a intamplat de multe ori sa n-am scaun pe care sa stau din cauza ca s-au pus alti fraieri care nu aveau nici o treaba la open…imbecili!

Si dupa faze din astea mai aveti si mofturi!?

Unii macar stateau si priveau…altii isi incurajau amicii…dar unii erau pur si simplu oameni veniti de pe camp…lipsiti de bun simt!

Dupa parerea mea atunci cand vivi v-a dat afara nu mai aveati ce cauta in cabana!

tu faci mai rau ca vivi… nu deranjam pe nimeni… nu cred ca nu ai putut lucra din cauza noastra si nu ti-am luat nici un scaun … in plus daca inteleg spiritul de gluma cu care vivi facea acest lucru… nu iti inteleg inversunarea… ma lasa rece… my advice : take a minute for a break!