Post-tabaerem

Daaca esti siingur cuuuuc :sunglasses:

(Cat si cum) V-a placut la Galaciuc? :wink: Nu ma refer neaparat la mancare, sau la parerile anumitor reprezentanti ai non-provinciei, ci la tabara, cu si fara concurs, sau, daca vreti, la atmosfera pur si simplu…

A fost super-duper-extra-nemaipome-minuna-de-nedescris-mishto-marfa-beeeee-ton ! :smile:

a fost the best :laughing:

Sa mori tu



:smile:

a fost fain si chiar nu ma asteptam sa fie asa pentru ca din prima zi vroiam acasa… o multime de oameni noi pe care i-am intalnit acolo… . a fost de-a dreptul fascinant… focul de tabara, slagarele de acolo… si chiar mancare (asa cum a fost sau nu a fost ), cazarea cu mici “vietati” isi au farmecul lor… cel putin nu mi-ar fi placut sa intalnesc la galaciuc o vila de 3-4 stele cu 2 paturi in camera, toaleta proprie si atmosfera scortoasa… nu am venit pentru asta… prefer galaciucul cu tot ce are sau nu are el…

oricum vivi e de vina :smile:

moama da ce poetic ai vorbit :stuck_out_tongue: da ai stricat poezia cand ai ajuns la fiona :smiley:

Mambo !!!

Mi scuzi :stuck_out_tongue:.

CINEVA! Va rog! Taia-tii macaroana lui dirtykid ! “Ca daca scrie P zero zero zero zero… L A … nu mai merge cenzurarea”

sonii sa fii de cenzura sa nu stii :laughing:

Dute ma cu vaca… eu am relatii la director.

Mega_Bytu

moama da ce poetic ai vorbit :stuck_out_tongue: da ai stricat poezia cand ai ajuns la fiona :smiley:



lool mersi daca era pentru mine... da care e legatura lui vivi cu fiona?

Daca-i stii… pacat ca nu esti pe forum de dinainte de tabara :smiley:

zi-mi pe prv sau pe msg pls

Si sa imi dai si mie un CC, pentru ca nici eu nu stiu ce legatura aveam cu ea inainte de tabara. Dealtfel, nici in tabara nu am avut nici un fel de legatura. :smile: A, ba da, am fost nepoliticos cu ea de cateva ori. Si misogin. :smile:

bine ca recunosti vivi

sa-mi dati si mie un forward :laughing: :laughing: :laughing:

Si esti de vina !

lool oki doki… promit…vezi tu ca singur recunosti ca inclusiv cu fiona ai fost misogin si rau! :unamused:

Vivi -> Fifi ( o neintelegere intre Vivi si lordbyron ) -> Fiona ( Vivi doesn’t know ! )