Premii de peste 7000 USD

Probabil ati observat in prima pagina a site-ului urmatorul anunt:



Ne face o deosebita placere sa va anuntam sponsorii si valoarea orientativa a premiilor.



* MEdC ofera 1000 USD in cash (ROL)

* Softwin ofera obiecte (camere foto, camere web si tastaturi+mouse wireless) in valoare de 1000 USD

* Microsoft ofera 12 locuri in tabara Baile Tusnad (21 august), (organizat/impreuna cu studenti ASE), in valoare de 1800 USD

* 10 Pachete Virtual PC, oferite de Microsoft, in valoare de 1250 USD

* TotalSoft ofera 1200 USD, in cash.

* CISCO ofera obiecte in valoare de 1000 USD

* Alte premii vor fi oferite de GreenPixel si Softhost



Multumim firmelor Microsoft, Cisco si Softwin care au sponsorizat si cheltuieli legate de cazare si masa in valoare de peste 4000usd.

mda…sper ca nu va lua si de aceasta data cel de pe primul loc tot :smile:

Chiar asta vroiam sa intreb, se stie macar aproximativ cum vor fi impartite premiile?

Sper ca anul acesta…sa fie macar banii schimbati, nu ca anul trecut cand a trebuit sa ne ducem la magazin sa schimbam banii sa-i impartim! :smile:

Bravo Vivi ! Sunt sigur ca ai depus foarte mult efort sa faci asa ceva. Cand am vazut am ramas uimit de valoarea premiilor.



Felicitari si celorlalte persoane implicate in organizare !

Super, sunt impresionat de premii, felicitari tuturor!!!

dirtykid

Bravo Vivi ! Sunt sigur ca ai depus foarte mult efort sa faci asa ceva. Cand am vazut am ramas uimit de valoarea premiilor.


Eu sunt mult prea secundar in echipa de organizare.
Emil Onea este vinovat pentru toate astea.
Vivi
dirtykid

Bravo Vivi ! Sunt sigur ca ai depus foarte mult efort sa faci asa ceva. Cand am vazut am ramas uimit de valoarea premiilor.


Eu sunt mult prea secundar in echipa de organizare.
Emil Onea este vinovat pentru toate astea.

Ok , va fi pedepsit :smile:

Dar parca tot mai bine suna "Vivi e de vina !".

bani multi anu’ asta.

aveti grija la buzunare :smile: eu am patit-o anu’ trecut. m-au usurat de portofel si aparat foto. :smiley:

foarte bine ca sunt multi bani.o sa fie concurentza mare anu’ asta.